OliOla organic beauty www.oliola.cz OliOla organic beauty www.oliola.cz

Copyright © 2017 Charlotte Vacková. All Rights Reserved.

filosofie

nabídka služeb

ceník

galerie

online objednávky

náš team

kontakt

studio přírodní krásy

OliOla organic beauty www.oliola.cz

blog

Reklamační řád

akce

napsali

o nás

Služby

 

• Foukaná

Služba obsahuje: konzultaci se zákazníkem, výběr vhodné šamponové lázně. Mytí, kondicionér nebo masku v závislosti na kvalitě vlasů, masáž hlavy. Vyfoukání do sucha nebo vodová podle požadavku klienta. Případně přežehlení vlasů. Závěrečný styling.

Časová náročnost: 40-60min podle délky a hustoty vlasů.

 

• Střih a foukaná

Služba obsahuje konzultaci se zákazníkem, výběr vhodné šamponové lázně. Mytí, kondicionér nebo masku v závislosti na kvalitě vlasů, masáž hlavy. Střih a vyfoukání do sucha nebo vodová podle požadavku klienta. Případně přežehlení vlasů. Závěrečný styling.

Časová náročnost: 60-80min podle délky a hustoty vlasů.

 

• Střih strojkem

Služba obsahuje konzultaci se zákazníkem, základní střih strojkem na sucho, vytvoření ornamentu. Závěrečný styling.

Časová náročnost: 15-20min.

 

• Střih strojkem vzory

Služba obsahuje konzultaci se zákazníkem, základní střih strojkem na sucho, vytvoření požadovaného vzoru. Závěrečný styling.

Časová náročnost: 30-45min podle náročnosti.

 

• Barva nebo přeliv bezamoniakovými/nektarovými barvami Oway

Služba obsahuje: konzultaci se zákazníkem, výběr vhodného barevného tónu. Regenerační barvení, mytí regenerační šamponovou lázní, masku. Vyfoukání do sucha podle požadavku klienta. Případně přežehlení vlasů. Závěrečný styling.

Časová náročnost: 80-120min podle délky a hustoty vlasů.

 

• Barva nebo přeliv bezamoniakovými/nektarovými barvami Oway a střih

Služba obsahuje: konzultaci se zákazníkem, výběr vhodného barevného tónu. Regenerační barvení, mytí regenerační šamponovou lázní, masku. Střih a vyfoukání do sucha podle požadavku klienta. Případně přežehlení vlasů. Závěrečný styling.

Časová náročnost: 100-140min podle délky a hustoty vlasů.

 

• Melír výživným melírovacím máslem

Služba obsahuje: konzultaci se zákazníkem, výběr vhodného barevného tónu. Regenerační melírování pomocí zesvětlovacího másla Kukui, mytí regenerační šamponovou lázní, masku. Vyfoukání do sucha podle požadavku klienta. Případně přežehlení vlasů. Závěrečný styling.

Časová náročnost: 120-240min podle délky a hustoty vlasů.

 

• Melír  nebo balejáž výživným melírovacím máslem a střih

Služba obsahuje: konzultaci se zákazníkem, výběr vhodného barevného tónu. Regenerační melírování pomocí zesvětlovacího másla Kukui, mytí regenerační šamponovou lázní, masku. Zastřižení a vyfoukání do sucha podle požadavku klienta. Případně přežehlení vlasů. Závěrečný styling.

Časová náročnost: 120-240min podle délky a hustoty vlasů.

 

•  Melír  nebo balejáž výživným melírovacím máslem a barva nebo přeliv barvami Oway

Služba obsahuje: konzultaci se zákazníkem, výběr vhodného barevného tónu. Regenerační melírování pomocí zesvětlovacího másla Kukui, tónování dle požadavku klienta, mytí regenerační šamponovou lázní, masku. Vyfoukání do sucha podle požadavku klienta. Případně přežehlení vlasů. Závěrečný styling.

Časová náročnost: 120-180min podle délky a hustoty vlasů.

 

•  Melír nebo balejáž a barva nebo přeliv barvami Oway a střih

Služba obsahuje: konzultaci se zákazníkem, výběr vhodného barevného tónu. Regenerační melírování pomocí zesvětlovacího másla Kukui, tónování dle požadavku klienta, mytí regenerační šamponovou lázní, masku. Zastřižení a vyfoukání do sucha podle požadavku klienta. Případně přežehlení vlasů. Závěrečný styling.

Časová náročnost: 120-180min podle délky a hustoty vlasů.

 

 

• Barva 100% rostlinnými barvami Khadí

Služba obsahuje: konzultaci se zákazníkem, výběr vhodného barevného tónu. Mytí šamponovou lázní, barvení 100%přírodními barvami. Mytí, kondicionér, vyfoukání do sucha podle požadavku klienta. Případně přežehlení vlasů. Závěrečný styling. Barvy Khadí nemají 100% krytí šedin, dokonale vytvoří kamufláž a přirozený vzhled

Časová náročnost: 120-160min podle délky a hustoty vlasů.

 

• Barva 100% rostlinnými barvami Khadí a střih

Služba obsahuje: konzultaci se zákazníkem, výběr vhodného barevného tónu. Mytí šamponovou lázní, barvení 100% přírodními barvami. Mytí, kondicionér, střih a vyfoukání do sucha podle požadavku klienta. Případně přežehlení vlasů. Závěrečný styling. Barvy Khadí nemají 100% krytí šedin, dokonale vytvoří kamufláž a přirozený vzhled

Časová náročnost: 140-180min podle délky a hustoty vlasů.

 

 

• Společenský účes

Služba obsahuje: konzultaci se zákazníkem, výběr vhodného účesu, jeho příprava a realizace. Můžeme provést i zkoušku účesu.

Časová náročnost procedury: individuální po konzultaci

 

•MalibuC speciální čistění vlasů

Před intenzivním zesvětlováním. MalibuC napomáhá dosáhnout perfektního efektu zesvětlení nebo barvení vlasů i při neznámé historii vlasového vlákna, které může být zaneseno agresivními pigmenty z komerčních barev. Komplex antioxidačních vitamínů pomáhá zachovat zdravou strukturu vlasu. Vlas je krásně lesklý a vyživený a zbavený všech nežádoucích pigmentů. Proceduru kombinujeme s následným zesvětlením nebo barvením vlasů.

Malibu C je patentované ošetření vlasů a pokožky hlavy na bázi aktivovaných krystalů vitamínu C,  a to v té nejčistší a nejúčinnější podobě. Díky patentované technologii přípravky Malibu C zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad a vlasy jsou tak opět nezatížené a zdravé. Malibu C je 100% vegan, netestovaný na zvířatech, neobsahuje parabeny, sulfáty, konzervanty, umělé parfemace.

Časová náročnost : 90 min + čas na zesvětlování nebo barvení

 

•No Poo

U nás v salonu můžete využít i No shampoo péči o vlasy. Co to znamená? Vlasy vám umyjeme čistě přírodními produkty, směsí bylin, jemně mletých mýdlových ořechů a jílu. Pokud máte o tento druh mytí vlasů zájem uveďte to poznámky při objednávání služby. Klasicky myjeme vlasy šamponem,  kondicionerem nebo maskou značky OWAY určenými pro konkrétní potřeby vlasů. Výrobky vlasové péče OWAY neobsahují parabeny, SLS, SLES, ftaláty, EDTA, PEG/PPG/BG

 

•Proměna - kompletní změna vizáže

Během jednoho dne projdete v našem salonu kompletní změnou vizáže. Postarají se o vás kadeřník, kosmetička, manikérka, pedikérka i vizážistka! Kromě změny účesu vás nalíčíme, vizážistka vám poradí, jak se líčit doma a projde s vámi barevnou typologií. Také vám vybere styl oblečení, který vám bude slušet. Během dne si užijete i manikúru a pedikúru.

Časová náročnost : 6-8 hodin.

 

• Hydro Dhara Spa rituál

Zcela unikátní rituál, který hluboce uvolňuje mysl a tělo pro jejich harmonizaci. Zmírňuje stres, únavu a emocionální napětí, vyvažuje nervový systém. Zlepšuje zdravotní stav vlasové pokožky a vlasů. Antiaging květinový vodopád. Infuze z biodynamické květinové vody Flowerfall, která obsahuje etický plod Arazà a zásadní oleje, které umožňují vaše vlasy obnovit, dodat jim energii, mládí a lesk.

 Salonní péči HYDRO-DHARA můžete kombinovat s jinou salonní procedurou, ať se jedná už o foukanou nebo střih pro pány či dámy. Dopřejte si blahodárný květinový vodopád ze stojanu, který působí na aktivaci „3.oka“ pro nepřímou stimulaci hypofýzy, která se nachází na středu čela a která je sídlem intuice, spirituality a dlouhověkosti. Nebo můžete využít květinový vodopád přímo z rukou kadeřníka.

Časová náročnost procedury: 20min.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OliOla organic beauty www.oliola.cz
OliOla organic beauty www.oliola.cz
OliOla organic beauty www.oliola.cz