OliOla organic beauty www.oliola.cz OliOla organic beauty www.oliola.cz

Copyright © 2017 Charlotte Vacková. All Rights Reserved.

filosofie

nabídka služeb

ceník

galerie

online objednávky

náš team

kontakt

studio přírodní krásy

OliOla organic beauty www.oliola.cz

blog

Reklamační řád

akce

napsali

o nás

 

Příběh studia OliOla Organic beauty a taky příběh můj.

 

Studio vzniklo z mé potřeby životní změny. Znáte to, ráno do kanceláře, večer domů a každý den stejně v poklusu znovu a znovu, prostě stereotyp plný stresu a život utíká tak rychle ... A tak jsem se jednoho krásného dne rozhodla zvolnit a vyrazila na pouť. Nebyla to Matějská ani jiná pouť s atrakcemi, byla to pěší pouť a já s batohem na zádech vyrazila do španělského města Santiago de Compostela. Šla jsem trasu dlouhou 800 km, 5 týdnů, každý den v průměru 25 km chůze krásnou krajinou a měla spoustu času vyčistit si hlavu, potkávat skvělé lidi a přemýšlet. Přemýšlet co dál…

Po mém návratu jsem věděla, že už nechci dál pracovat v takovém tempu a stresu jako dřív a že musím změnit svůj život. Cestování ke mně patří odjakživa a teď jsem navíc propadla kouzlu chůze, kouzlu přírody a ticha. Další roky následovala pouť do Říma, rok na to do Portugalska a pak? Pak jsem prodala firmu, kterou jsem budovala téměř 20 let a opustila svou teplou kancelář a rozhodla se pro jinou cestu.

 

Chtěla jsem oázu klidu, nic velkého, místo kde se budou potkávat lidé, kde bude kus přírody a kde se člověk může zastavit, vydechnout, odpočinout si a odejít sebevědomý s úsměvem na tváři.

 A protože myslím ekologicky, mám ráda bylinky a krásu a ráda komunikuji s lidmi, založila jsem studio krásy. Eko, bio, přírodní, organické studio krásy. Ať ho nazvu kterýmkoliv přívlastkem, filosofie bude pořád stejná. Vystupuje z davu a ke slovům „krása a relax“ přidává hodnotu „příroda, zdraví a ekologie “.

Cestuji stále, mám ráda outdoorové dovolené, z nich se v kondici krásy zrovna nevracím a tak si ráda takový malý wellness v salonu dopřávám.  V OliOla mě to stojí mnohem méně času, protože můžu zkombinovat více procedur. Třeba barvení vlasů s manikúrou, nebo manikúru s pedikúrou ve stejném čase.

 

Vše, s čím v salonu pracujeme, funguje bez škodlivých chemických substancí. Žádné parabeny, sulfáty, amoniak, umělá barviva nebo aroma, silikony nic takového v OliOla nenajdete. Používáme přípravky z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin, fair trade suroviny, organické extrakty a esenciální oleje. 90% přípravků je veganských a samozřejmě netestovaných na zvířatech. Vše krásně voní a je plné výtažků z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin a esenciálních olejů s odkazem na ajurvédskou medicínu.

Nabízím ženám i mužům komfort věnovat si v průběhu vlastní změny i čas pro oddych a pohodu v prostředí Spa salonu.

Krása nebo zdraví? Nemusíte si vybírat!

 

A proč OliOla? Protože já jsem Oli a ve Španělsku na poutní cestě, které neřekne nikdo jinak než Camino, se poutníci zdraví pozdravem, Olá buen Camino!

 

 

 

 Vaše Oli Vacková

 

OliOla organic beauty www.oliola.cz
OliOla organic beauty www.oliola.cz
OliOla organic beauty www.oliola.cz