OliOla organic beauty www.oliola.cz OliOla organic beauty www.oliola.cz

Copyright © 2017 Charlotte Vacková. All Rights Reserved.

filosofie

nabídka služeb

ceník

galerie

online objednávky

náš team

kontakt

studio přírodní krásy

OliOla organic beauty www.oliola.cz

blog

Reklamační řád

akce

napsali

o nás

Záleží nám nejen na pocitu krásy, ale na harmonii a zdraví. V OliOla se snažíme o celostní relaxaci, jak těla, tak i duše.

 

Jedním z důležitých pomocníků v této oblasti jsou čaje. Čaj je jedním z nejdůležitějších nápojů ve světě. Nejen že pití čaje má dlouhodobou historii a tradici, ale hlavně pomáhá při nejrůznějších potížích.

A právě naše čaje díky svým účinkům, většině problémů předcházejí. A co, že je v nich tak unikátního? Jsou 100% přírodní, pečlivě vybírané směsi bylin, tak aby působily účinně a zároveň chutnaly. Ochutnejte, jak chutná zdraví. Čaje i zajímavé designové doplňky lze zakoupit přímo v salonu.

 

Zdraví přímo ze střechy světa? Himálaje se i přes svou nadmořskou výšku, mohou pyšnit přírodním bohatstvím v podobě téměř zázračných bylin. Toto specifické podnebí je domovem více než 60 bylin, které se využívají jak pro kulinářské, tak i pro aromatické, léčebné a kosmetické účely. Všechny tyto přísady jsou díky ztíženému terénu sbírány ručně a do údolí jsou dopravovány původním způsobem -  na yacích.

Himálajské ájurvédské čaje optimalizují duševní a fyzické síly, revitalizují tělesné tkáně, harmonizují kardiovaskulární a lymfatický systém, zklidňují nervovou a dýchací soustavu, podporují trávení a metabolismus, detoxikují organismus, povzbuzují mozkovou činnost a posilují imunitní systém.

V čem spočívá tajemné slovo ájurvéda? Je to nejstarší lékařský systém, nauka o životě. Jde o starodávné indické učení, které vzniklo jako výsledek poznání osvícených mudrců. I tyto čaje si můžete koupit v OliOla.

 

Naše čaje i Himálajské ajurvérdské čaje výborně doplňují procedury, které si absolvujete  v salonu OliOla. Nejen, že u nás zažijete příjemnou zevní péči dle vašeho výběru, případně v kombinaci, ale pitím těchto čajů podpoříte zejména dlouhodobý efekt zlepšení v rámci problematických oblastí (toxikace organismu, padání vlasů,..). Neváhejte čaje vyzkoušet nejen v rámci sezónních detoxů, ale i jako doplněk stravy v běžné životě. Rozdíl poznáte sami!

 

Dále jsme pro vás připravili kolekci vonných svíček ze sojového vosku s přidáním esenciálních olejů. Můžete vybírat z vůní: vanilka, levandule a skořice.

 

V Oliola jsme si pro Vás připravili novinku a to inhalační tyčinky se směsí éterických olejů v bio kvalitě. Odborně vám připravíme inhalační tyčinku na míru pro vaše potřeby. Nejprve po konzultaci zvolíme vhodné éterické oleje a vytvoříme z nich přesně vyváženou směs , která vám ulehčí každodenní nástrahy života. Zapomeňte na bolest hlavy, stres nebo bezesné noci. S inhalační tyčinkou OliOla se úleva  dostaví do několika vteřin. Nadechněte se zdraví!

 

 

OliOla organic beauty www.oliola.cz
OliOla organic beauty www.oliola.cz
OliOla organic beauty www.oliola.cz