OliOla organic beauty www.oliola.cz OliOla organic beauty www.oliola.cz

Copyright © 2017 Charlotte Vacková. All Rights Reserved.

filosofie

nabídka služeb

ceník

galerie

online objednávky

náš team

kontakt

studio přírodní krásy

OliOla organic beauty www.oliola.cz

blog

Reklamační řád

akce

napsali

o nás

 Ve studiu OliOla organic beauty se staráme o Vaše vlasy s  profesionální péčí.  V našem salonu se setkáte s přírodní, organickou vlasovou péči, kosmetikou vyráběnou z léčivých biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin, organicky a fair-trade získaných aktivních extraktů z bylin a olejů.

 

Krása nebo zdraví?

Nemusíte si vybírat!

 

Používáme 100% rostlinné henna barvy Khadí, které mohou zdůraznit nebo ztmavit vaši přirozenou barvu vlasů.

Pokud chcete měnit odstíny, melírovat nebo zesvětlovat vlasy, tak jsou pro Vás ideální volbou bez amoniakové barvy na vlasy OWAY Rolland, které vlasy vyživují, dodají jim hebkost a lesk. Prozáří vlasy již během barvení, dodají jim hydrataci a lesk, 100% kryjí šediny. Zesvětlujeme a melírujeme krémovým zesvětlujícím máslem, které vlasy vyživí a nepoškodí. Chcete melír nebo výrazněji zesvětlit svou barvu vlasů?  Vyzkoušejte první šetrné bez-amoniakové zesvětlující melírovací máslo, které na základě másla Kukui obohacuje vlasové vlákno o vzácné oleje, které dodávají vlasu hebkost a lesk bez poškození. Neobsahuje amoniak. Nestresujte své vlasy odbarvováním, dopřejte jim zdravou a zářivou blond.

 

Vyzkoušejte první regenerační vlasovou barvící péči s omlazujícím efektem Hnectar. Její složení obsahuje rostlinné oleje, organické složky a vyspravující proteiny. Bylinná a olejová péče inspirovaná „čistotou přírody“.  Vlasové vlákno je mnohonásobně regenerováno díky unikátní kombinaci přírodních cukrů a omlazujících nektarů.  Vlasová pokožka  získává absolutní komfort. Díky omlazujícím nektarům jsou vlasy vždy regenerované hebké a neuvěřitelně lesklé. Hnectar používáme také v barvení mužů, když chtějí docílit efektu kamufláže.

 

OWAY přípravky neobsahují parabeny, SLS/SLES, ftaláty, amoniak, umělá barviva a aroma, minerální oleje a další škodlivé látky. Naopak obsahují extrakty z bylin a vonné esence z vonných silic a esenciálních olejů vlastní biodynamické produkce. Z 95 % jsou veganské, obsahují změkčovadla a pěnidla přírodního původu. Dodávají se bez zbytečných obalů. Většina přípravků je v hnědém lékárenském skle a všechny obaly jsou recyklovatelné.

 

Malibu C je patentované ošetření vlasů a pokožky hlavy na bázi aktivovaných krystalů vitamínu C,  a to v té nejčistší a nejúčinnější podobě. Díky patentované technologii přípravky Malibu C zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad a vlasy jsou tak opět nezatížené a zdravé.

Malibu C je 100% vegan, netestovaný na zvířatech, neobsahuje parabeny, sulfáty, konzervanty, umělé parfemace.

 

U nás v salonu můžete využít i No shampoo péči o vlasy. Co to znamená? Vlasy vám umyjeme čistě přírodními produkty, směsí bylin, jemně mletých mýdlových ořechů a jílu. Pokud máte o tento druh mytí vlasů zájem uveďte to poznámky při objednávání služby. Klasicky myjeme vlasy šamponem,  kondicionerem nebo maskou značky OWAY určenými pro konkrétní potřeby vlasů.

 

Žádné přípravky používané v našem salonu nejsou testované na zvířatech. Upřednostňujeme recyklované, trvale udržitelné a biologicky odbouratelné obaly.

 

 

 

OliOla organic beauty www.oliola.cz
OliOla organic beauty www.oliola.cz
OliOla organic beauty www.oliola.cz