OliOla organic beauty www.oliola.cz OliOla organic beauty www.oliola.cz

Copyright © 2017 Charlotte Vacková. All Rights Reserved.

filosofie

nabídka služeb

ceník

galerie

online objednávky

náš team

kontakt

studio přírodní krásy

OliOla organic beauty www.oliola.cz

blog

Reklamační řád

akce

napsali

o nás

INLIGHT  Organic

 

SPA kosmetické ošetření neprobíhá tak jako dříve, kdy jste odcházeli se začervenalým oteklým obličejem opuchlým po nešetrném čištění pleti. V salonu OliOla organic beauty si užijete kosmetické rituály, po kterých budete odcházet s jedinečným pocitem uvolněné, zrelaxované a vyživené pleti.

Naše terapeutka používá přírodní kosmetiku INLIGHT  Organic jedinečné přírodní elixíry ve 100% bio kvalitě a účinné hojivé balzámy na pleť a Pure Fiji přírodní oleje a rostlinné výtažky nejvyšší kvality. Výrobky značky Pure Fiji neobsahují složky, které běžně způsobují alergie nebo problémy u citlivé pleti, a proto byly prokázány pro drtivou většinu náročných spotřebitelů jako vhodné.

A čím je INLIGHT Organic péče o pleť jedinečná? Bio-Lipophilic Matrix® - srdce všech výrobků Inlight péče o pleť je název jedinečné směsi čistých, za studena lisovaných olejů v bio kvalitě, zvolených pro jejich podobnost s přirozenou ochrannou vrstvou pokožky. Tato kombinace bylinek a technik byla vyvinuta tak, aby dodávala pleti nepostradatelné přírodní látky nutné k výživě a regeneraci.  Napomáhá i biochemickým, fyziologickým a imunitním procesům, které posilují absorpční a detoxikační schopnosti pleti.

 Bio výrobky Inlight® dodávají pleti bohatou aktivní směs silných antioxidantů a živin. Výrobky pleť rozzáří zevnitř, neucpávají póry a nezanechávají nečistoty. Značka Inlight® vznikla na základě etických principů a bio životního stylu. Etická péče o pleť pro nás znamená chovat se s úctou k životnímu prostředí a jeho zdrojům. Nezaměřujeme se však pouze na životní prostředí. Inlight® bio péče o pleť přináší smyslné a obohacující prožitky.  Produkty pleťové péče vás budou hýčkat.

 

Pure Fiji

 

Objevte tajemství nádherné pokožky a vlasů z jižního Tichomoří!

Již po celá staletí používají ostrované z jižního Pacifiku a Fiji čistý kokosový olej a výtažky z květin k výživě, hydrataci a zkrášlení pokožky a vlasů. Pure Fiji Vám přináší to nejlepší z těchto tradičních směsí pro přípravu přírodní koupele a k péči o tělo. Vyzkoušejte intenzivní hydratační tělové oleje, krémová kokosová pleťová mléka, vyživující ručně vyráběná krémová mýdla a peelingy z čerstvé cukrové třtiny !

Vaše pleť bude nádherná.

 

   Dekorativní  bio kosmetika Zuii Organic

 

Noste květy na své tváři. Nechte se nalíčit australskou přírodní bio certifikovanou dekorativní kosmetikou Zuii Organic. Život je barevný, umíte si představit, že nosíte na obličeji květiny? Koncept výroby Zuii Organic je zcela unikátní, využívá okvětní lístky růže damašské, jasmínu a heřmánku, čímž vzniká jedinečně jemný pudrový základ.

I tato kosmetika je bez parabenů, bez chemických látek z ropy, bez nano částic a není testovaná na zvířatech. Nabízíme k prodeji všechny výrobky Zuii Organic přímo v salonu.

 

•  Inlight kompletní péče o obličej a dekolt

Péče obsahuje: konzultaci, vyloučení možných alergenů, přípravné čištění pleti, masáž hlavy, 2x hloubkové čištění pokožky obličeje čistícím bio balzámem, ajurvédskou masáž a stimulaci akupresurních bodů s lymfodrenáží. Ta uvolňuje napětí, aktivuje hluboká centra v mozku a obnovuje rovnováhu energií vašeho těla. Vyživující maska, masáž rukou. Závěrečná hydratace pokožky obličeje a dekoltu.

Časová náročnost: 75min.

 

• Inlight mini péče o obličej

Péče obsahuje: konzultaci, vyloučení možných alergenů, přípravné čištění pleti, čištění pokožky obličeje čistícím bio balzámem. Vyživující maska, masáž rukou. Závěrečná hydratace pokožky obličeje a dekoltu.

Časová náročnost: 40min..

 

• Rituál Monuriki Pure Fiji

Kosmetické ošetření teplým kokosovým měšcem.

Péče obsahuje: konzultaci, vyloučení možných alergenů, přípravné čištění pleti, kosmetické ošetření teplým kokosovým měšcem. Tlakovou masáž dekoltu a obličeje, prohřívací masáž kokosovým měšcem a výživnou masku, závěrečnou hydrataci pleti. Procedura má viditelný liftingový efekt.

Časová náročnost: 90min.

 

• Rituál Monuriki Pure Fiji mini

Kosmetické ošetření teplým kokosovým měšcem.

Péče obsahuje: konzultaci, vyloučení možných alergenů, kosmetické ošetření teplým kokosovým měšcem, prohřívací masáž kokosovým měšcem a závěrečnou hydrataci pleti.

Časová náročnost: 60min.

 

• Rituál Matangi  Pure Fiji

Masáž obličeje teplými a studenými lasturami.

Péče obsahuje: konzultaci, vyloučení možných alergenů. Čištění a tónování pleti. Masáž teplými a studenými mušlemi, aplikace masky. Hydratace pokožky obličeje.

Časová náročnost: 80min.

 

• Ošetření mladistvé problematické pleti

Péče obsahuje: konzultace, vyloučení možných alergenů, čištění pleti, Jacketova masáž pudrem, čistící peeling, zklidňující maska, závěrečná hydratace pokožky obličeje.

Časová náročnost: 45min.

 

•  Líčení po terapii Zuii Organic

Péče obsahuje: konzultace, vyloučení možných alergenů, čištění pleti, výběr vhodného make-upu, líčení dle požadavku klienta bio certifikovanou kosmetikou Zuii Organic.

Časová náročnost: 15min.

 

•  Styling vizážistka líčení Zuii Organic a poradenství

Péče obsahuje: konzultace, analýza pleti, vyloučení možných alergenů, čištění pleti, výběr vhodného make-upu, líčení dle požadavku klienta bio certifikovanou kosmetikou Zuii Organic. Poradenství při výběru kosmetiky, módní trendy, ukázky postupu líčení

Časová náročnost: 90min.

 

•  Denní/slavnostní líčení Zuii Organic

Péče obsahuje: konzultace, vyloučení možných alergenů, čištění pleti, výběr vhodného make-upu, líčení na zkoušku, líčení dle požadavku klienta bio certifikovanou kosmetikou Zuii Organic. Služba je vhodná pro nevěsty nebo slavnostní příležitosti. Doporučujeme zkombinovat se slavnostním účesem.

Časová náročnost: od 45min.

 

• Úprava obočí

 

• Barvení řas a obočí 100% rostlinnými barvami

 

• Depilace v oblasti obličeje

 

•  Depilace ruce, nohy, celé tělo

 

• Brazilská depilace intimních partií

 

Péče obsahuje: Přípravné čištění před depilací, depilace horkým voskem, následné čištění pokožky a závěrečná ošetřující péče. K ošetření používáme bio vosky Acorelle.

 

 

 

 

OliOla organic beauty www.oliola.cz
OliOla organic beauty www.oliola.cz
OliOla organic beauty www.oliola.cz