Copyright © 2017 Charlotte Vacková. All Rights Reserved.

filosofie

nabídka služeb

ceník

galerie

online objednávky

náš team

kontakt

studio přírodní krásy

blog

Reklamační řád

e-shop

napsali

o nás

Pracujeme s americkou značkou SpaRitual a značkou Pure Fiji, která své produkty vyrábí na souostroví FIJI. SpaRitual je značka, která se používá v nejlepších lázních po celém světě a nabízí šetrné produkty v péči o ruce a nehty. Příběh SpaRitualu představuje pomalou krásu pro rychlý svět. Navíc všechny výrobky pro péči o nehty jsou  veganské a bez DBP, toluenu, formaldehydu a formaldehydové pryskyřice. Veganské složení znamená, že kosmetika neobsahuje žádné živočišné komponenty a nepotřebuje tedy konzervanty (parabeny). Pure Fiji získává ingredience do svých produktů z divoké přírody, nejsou hnojené, uměle zavlažované, rostou ve svém přirozeném ekosystému a ta vůně! Přesvědčte se sami.

 

• Manikúra expres bez lakování

Péče zahrnuje: desinfekci, úpravu nehtů do požadovaného tvaru, odstranění nehtových valů, úpravu kůžičky, sérum na ruce. Expres manikúra je bez lakování.

Časová náročnost: 40min.

 

• Manikúra klasická včetně lakování

Péče zahrnuje: desinfekci, ošetření kůžičky, úpravu nehtů, peeling, koupel rukou, nanesení masky pro zvláčnění pokožky, masáž rukou a speciální hydratující sérum na ruce, úprava kůžičky a nehty můžeme také ještě nalakovat lakem na nehty.

Časová náročnost: 60min.

 

•   Manikúra spa wellness se zábalem SpaRitual

Péče zahrnuje: desinfekci, ošetření kůžičky kolem nehtů speciálním změkčovacím krémem, úprava nehtů, peeling, koupel rukou, nanesení masky pro zvláčnění pokožky, masáž rukou až k předloktí, zábal rukou, úprava kůžičky, speciální hydratující sérum na ruce, nehty můžeme také ještě nalakovat lakem na nehty.

Časová náročnost: 90min.

 

•   Oprava prasklého nehtu

 

•   Odstranění gelových nehtů/Shellac  a následné ošetření přírodních nehtů

 

•   Lakování laky SpaRitual

 

•  Regenerační  zábal rukou SpaRitual

Péče obsahuje: aplikaci výživné masky SpaRitual s bambuckým máslem a zábal teplým ručníkem.

Časová náročnost: 20min.

 

Žádné přípravky používané v našem salonu nejsou testované na zvířatech. Upřednostňujeme recyklované, trvale udržitelné a biologicky odbouratelné obaly.