Copyright © 2017 Charlotte Vacková. All Rights Reserved.

filosofie

nabídka služeb

ceník

galerie

online objednávky

náš team

kontakt

studio přírodní krásy

blog

Reklamační řád

e-shop

napsali

o nás

Pracujeme s kosmetikou SPARITUAL, která je veganská. Neobsahuje žádné živočišné produkty, používá organické esenciální oleje a extrakty a s přírodní kosmetikou Pure Fiji, která získává ingredience do svých produktů z divoké přírody, nejsou hnojené, uměle zavlažované, rostou ve svém přirozeném ekosystému a ta vůně! Přesvědčte se sami. Dále také se značkou Inlight.

Kosmetika, kterou používáme, obsahuje certifikované organické a Fair trade ingredience a je bez parabenů a petrochemie.

 

Masáž je stará metoda využívaná k uvolnění, rehabilitaci a regeneraci těla i ducha. Masáže jsou většinou vnímány jako příjemná forma uvolnění. Mají však i vynikající rehabilitační a terapeutické účinky. Příjemné a léčivé hmaty maséra navozují pozitivní myšlení a odplavují následky stresových situací a dnes je všeobecně známé, že stres je příčinou mnoha vážných nemocí. Zároveň podporují prokrvení tkání a vylučování toxických látek, které v dnešním znečištěném prostředí přijímáme stravou i vzduchem. Masáž působí pozitivně na lidský organismus, dodává mu energii a měli by si ji dopřát také lidé s bolestmi zad či sníženou pohyblivostí. Ideální je, když masáž působí preventivně, místo řešení konkrétního problému je spíše uvolňující relaxací.

 

 

 

• Rituál Matamanoa

Fidžijská masáž horkými a studenými lasturami. Hloubková regenerační masáž celého těla horkými a studenými mořskými lasturami. Hydratace pokožky prvotřídními kokosovými oleji. Masáže horkými a studenými mořskými lasturami v sobě spojují léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické masáže. Důležitým prvkem celé terapie jsou nepřetržitě hřející mořské lastury a plynulý pohyb napodobující hru vln na mořském pobřeží.

Časová náročnost: 90min.

 

• Kokosová vlna

Celotělová relaxační masáž teplými kokosovými měšci. Uvolnění svalů.Masáž teplými kokosovými měšci. Celotělový zábal v másle a kokosové drti. Pomáhá zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici. Pomáhá při regeneraci sil a pozitivně ovlivňuje psychický stav organismu.

Časová náročnost: 60min.

 

• Inlight péče pro hormonální rovnováhu ženy

Jedinečná péče o chodidla a nohy pomáhá obnovit hydrataci pleti a očistit cévní systém, uvolní napětí a posílí uvědomění si sama sebe.

Ideální pro všechny ženy v období hormonální nerovnováhy (nepravidelná menstruace, klimakterium apod.). Při ošetření se stimulují vybrané akupresurní body na chodidlech a nohou, pro posílení účinků se využívá litoterapie (léčba krystaly).

Časová náročnost: 60min.

 

• Reflexní terapeutická masáž chodidel

Na chodidle se nachází množství větších i menších nervových zakončení, které jsou propojeny s určitými orgány v těle. Cílenou tlakovou masáží můžeme zmírnit různé zdravotní problémy, např. s krční a bederní páteří, migrénu, astma, artrózu nebo alergii i detoxikovat organismus. Pomocí reflexní masáže odstraňujeme stres a napětí. Časová náročnost: 30min.

 

 

Masáže objednávejte prosím pouze telefonicky.