OliOla organic beauty www.oliola.cz OliOla organic beauty www.oliola.cz

Copyright © 2017 Charlotte Vacková. All Rights Reserved.

filosofie

nabídka služeb

ceník

galerie

online objednávky

náš team

kontakt

studio přírodní krásy

OliOla organic beauty www.oliola.cz

blog

Reklamační řád

akce

napsali

o nás

Masáže

 

Masáž je stará metoda využívaná k uvolnění, rehabilitaci a regeneraci těla i ducha. Masáže jsou většinou vnímány jako příjemná forma uvolnění. Mají však i vynikající rehabilitační a terapeutické účinky. Příjemné a léčivé hmaty masérky navozují pozitivní myšlení a odplavují následky stresových situací a dnes je všeobecně známé, že stres je příčinou mnoha vážných nemocí. Zároveň podporují prokrvení tkání a vylučování toxických látek, které v dnešním znečištěném prostředí přijímáme stravou i vzduchem. Masáž působí pozitivně na lidský organismus, dodává mu energii. Masáž by si měli dopřát také lidé s bolestmi zad či sníženou pohyblivostí. Ideální je, když masáž působí preventivně, místo řešení konkrétního problému je spíše uvolňující relaxací.

 

Pracujeme se 100% bio kosmetikou Inlight, ve které se spojuje síla s účinností a energie té nejčistší přírody, s přírodní kosmetikou Pure Fiji, která získává ingredience do svých produktů z divoké přírody, nejsou hnojené, uměle zavlažované, rostou ve svém přirozeném ekosystému. Esenciální oleje používáme bio certifikované Florihana

Kosmetika, kterou používáme, obsahuje certifikované organické a Fair trade ingredience a je bez parabenů a petrochemie, netestovaná na zvířatech.

 

• Relaxační uvolňující masáž

Relaxační masáž umožňuje tělu detoxikaci a následnou regeneraci. Odstraňuje únavu, ochablost, ztuhlost a bolestivost svalstva. Masáž prováděná prvotřídními kokosovými oleji uvolňuje napětí, prokrvení kůže a svalů, zlepšuje výživu tkání a odstraňuje bolest. Je vhodná pro všechna onemocnění pohybového aparátu, poúrazové stavy nebo při rekonvalescenci. Po masáži si vypijete šálek bylinkového čaje.

Časová náročnost: 40min částečná masáž, 75min celková masáž

 

• Breussova masáž

Jedná se o jemnou energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře. Speciálními masérskými hmaty se uvolňují meziobratlové ploténky a uvolňují se nervy, které z páteře vycházejí do celého těla. Účinnosti masáže napomáhá třezalkový olej, který se během masírování do zad vpíjí a tím ploténky uvolňuje ještě lépe. Meziobratlové ploténky se touto masáží úspěšně regenerují. Doporučujeme společně s relaxační uvolňující masáží.

Časová náročnost: 30min

 

• Holistická masáž  

Vnímej všemi smysly. Holistická masáž zahrnuje jedince jako celek. Její pohyby jsou pomalejší, uvážlivější a meditativnější. Holistickou masáží si uvolníme zablokované energie a pročistíme čakry- centra energií meridiány. Výsledkem je dokonalý meditativní prožitek a psychická vyrovnanost. Při ošetření se stimulují vybrané akupresurní body, pro posílení účinků se využívá litoterapie (léčba krystaly).

Přínosem masáže je tlumení stresu a úzkosti, navození pocitu pohody, radosti a relaxace.. Při masáži používáme 100% bio kosmetiku Inlight zcela bez syntetických látek, nabitou čistotou a živou silou rostlinných ingrediencí. Zvláčňující olej a balzám vyživí pokožku do hloubky. Po masáži si vypijete šálek detoxikačního bylinkového čaje.

Časová náročnost: 30min částečná masáž, 75min celková masáž

 

• Aromaterapeutická masáž

Jedná se o masáž s použitím silic a éterických olejů. Rostlinné silice patří mezi látky aromatické, které působí na organismus vjemem vůně a také biologickou aktivitou na různé orgány. Pracujeme s 100 %  bio certifikovanými éterickými oleji Florihana získanými ze siličnatých rostlin a bylin parovodní destilací nebo lisováním. Éterické oleje jsou vybrané na míru jednotlivého klienta a jsou ředěné v kvalitním přírodním rostlinném oleji. Takto vytváří kompozici, která proniká všemi vrstvami kůže, pomáhá odstranit fyzické potíže, ale také podpoří psychickou rovnováhu. Aromaterapeutická masáž využívá znalosti akupresurních bodů a drah meridiánů z čínské medicíny. Při aroma masáži jsme zvolna uvedeni do stavu hluboké relaxace, dokáže nás zbavit únavy a napětí, redukovat stres. Po masáži si vypijete šálek bylinkového čaje.

Časová náročnost: 60min

 

• Rituál Matamanoa

Fidžijská masáž horkými a studenými lasturami. Hloubková regenerační masáž celého těla horkými a studenými mořskými lasturami. Hydratace pokožky prvotřídními kokosovými oleji. Masáže horkými a studenými mořskými lasturami v sobě spojují léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické masáže. Důležitým prvkem celé terapie jsou nepřetržitě hřející mořské lastury a plynulý pohyb napodobující hru vln na mořském pobřeží. Po masáži si vypijete šálek čokolády s kokosovým mlékem.

Časová náročnost: 90min.

 

• Kokosová vlna

Celotělová relaxační masáž teplými kokosovými měšci. Celotělový zábal v másle a kokosové drti, pomáhá zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici. Pomáhá při regeneraci sil a pozitivně ovlivňuje psychický stav organismu. Uvolnění svalů, prohřátí a výživa pokožky dělají z tohoto rituálu jednu z našich nejvyhledávanějších masáží. Po masáži si vypijete šálek čokolády s kokosovým mlékem.

Časová náročnost: 60min.

 

• Inlight péče pro hormonální rovnováhu ženy

Jedinečná péče o chodidla a nohy pomáhá obnovit hydrataci pleti a očistit cévní systém, uvolní napětí a posílí uvědomění si sama sebe.

Ideální pro všechny ženy v období hormonální nerovnováhy (nepravidelná menstruace, klimakterium apod.). Při ošetření se stimulují vybrané akupresurní body na chodidlech a nohou, pro posílení účinků se využívá litoterapie (léčba krystaly).

Časová náročnost: 60min.

 

• Reflexní terapeutická masáž chodidel

Na chodidle se nachází množství větších i menších nervových zakončení, které jsou propojeny s určitými orgány v těle. Cílenou tlakovou masáží můžeme zmírnit různé zdravotní problémy, např. s krční a bederní páteří, migrénu, astma, artrózu nebo alergii i detoxikovat organismus. Pomocí reflexní masáže odstraňujeme stres a napětí. Časová náročnost: 30min.

 

 

Masáže objednávejte prosím pouze telefonicky.

 

 

 

 

OliOla organic beauty www.oliola.cz
OliOla organic beauty www.oliola.cz
OliOla organic beauty www.oliola.cz