OliOla organic beauty www.oliola.cz OliOla organic beauty www.oliola.cz

Copyright © 2017 Charlotte Vacková. All Rights Reserved.

filosofie

nabídka služeb

ceník

galerie

online objednávky

náš team

kontakt

studio přírodní krásy

OliOla organic beauty www.oliola.cz

blog

Reklamační řád

akce

napsali

o nás

Oli Jiří

majitelka studia

kadeřnictví

Jmenuji se Oli Vacková a jsem majitelkou organického salonu OliOla. Mám obrovskou radost, že jsem se pustila do podnikání, kde mohu spojit své koníčky. Krásu - péči o tělo i duši a ekologii. Na svých poutnických cestách, na které se vydávám pravidelně jednou ročně, jsem už delší dobu uvažovala o konceptu udržitelné kosmetiky a bio salonu.

Nadchla mě myšlenky organické kosmetiky, jelikož jsem se začala více zajímat o dopady běžně používaných kosmetických prostředků na lidské tělo. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla otevřít OliOla, salon, kam bych sama s čistým svědomím přišla.

Věřím, že jsme společně s architektkou vytvořily příjemné a designové prostředí, kde se cítí dobře nejen naši klienti, ale i můj pečlivě vybraný tým.

 

Jirka má racionální přístup k organické kosmetice, za svou dlouholetou kadeřnickou praxi pracoval se spoustou kosmetických značek, které poškodily jeho ruce, proto hledal šetrnou kosmetiku až našel OWAY (Organic Way) a velmi si tuto značku oblíbil. Je spokojený s přípravky, které nezatěžují jeho zdraví ani zdraví klientů. Hledáte kadeřníka, který má vynikající cit pro barvy a platinové blond a krom toho vám umí poradit co vám bude slušet a jak docílit perfektní foukané ? Pak se nemusíte bát svěřit se do šikovných rukou našeho Jiřího.

Daniela Olga

pedikúra, masáže

kosmetika, masáže

Péče o nohy není jasnou volbou pro každého. Ale Daniela, ví proč se specializovala právě na ně. Nejen, že vaše nožky esteticky upraví, ale hlavně je správnou technikou namasíruje. Má zkušenosti s reflexními masážemi, které uvolní nejen vaše chodidla, ale i mysl. A že jste ještě neslyšeli o rovnátkách na nehty? Nevadí! V OliOla se u Daniely dozvíte víc.

Olga se pohybuje na poli kosmetiky téměř 20 let. Za svou kariéru si uvědomila, jak je důležité věnovat se nejen potřebám klienta, ale také je dobré vědět, s čím jako profesionál zachází. Tedy, že je důležité znát produkty, se kterými denně pracuje. Proto u ní na plné čáře vyhrála organická kosmetika, která poskytuje potřebný komfort a kvalitu.

Olga má jak letité zkušenosti z vlastní praxe, tak i z práce na prestižní klinice. Nabízí vám nejen své kosmetické služby, ale věnuje se i relaxačním masážím a tělovým rituálům!

 

Lucie

kadeřnictví

Lucka sbírala zkušenosti v kadeřnictví Tony and Guy a v kadeřnické akademii Bomton.  Její vášní je coloristika . V OliOla to navíc může dělat šetrnou cestou! Zamilovala si produkty Oway, které nabízí nejšetrnější možnost zesvětlování. Chystáte se na ples nebo jinou společenskou akci? Lucie vám na hlavě vykouzlí skvělý účes!  A foukaná od Lucky? Tu si nenechte ujít!

Tomáš

kadeřnictví

Tomášovou předností jsou precizní, trendy a nadčasové střihy. Velmi dobře odhadne, co Vám bude slušet a v čem se budete cítit dobře. Má dlouholetou praxi, absolvoval různé tuzemské i zahraniční semináře, účastnil se mnoha kadeřnických soutěží, vlasových proměn, módních přehlídek ve spolupráci s módními návrháři a zkrášloval i herečky do filmu,  wow! Krom toho je nadšeným příznivcem přírodní, šetrné kosmetiky.

Barbora

manikúra, kosmetika

Barbora se řídí jasnou filozofií: “co nesníš, ti nesmí přijít na kůži”. A má pravdu. Má za sebou úspěšnou kariéru pro známé komerční značky i úspěšnou kliniku. Přesto si jednoho dne uvědomila, že tudy její cesta nevede. Udělala ve svém životě zásadní změnu a nasměrovala svou práci na osobní přístup ke klientům a přírodě. Hledáte po perném pracovním dni jemnost, péči a něhu? Pak je tu právě Barbora.

Míša

kadeřnictví

Míše na práci nejvíce baví možnost kreativního vyjádření a barvení crazy odstínů barev. Velmi ráda se učí novým trendům a postupům na školeních a kadeřnických přehlídkách. Jsme rádi, že po její několika leté praxi v kadeřnickém ateliréru Picasso, nastoupila k nám a posiluje tým Oliola! Ceníme si jejího vztahu k přírodě a ekologii a ujíždíme na její výborné vegetariánské kuchyni.

 

Oli Jiří
Daniela Olga
Lucie Tomáš
Barbora Míša
Oli Jiří
Daniela Olga
Lucie Tomáš
Barbora Míša
Oli Lucie Míša Daniela
Barbora Jiří
Tomáš
Olga
OliOla organic beauty www.oliola.cz
Oli Barbora
Lucie Jiří
Míša
Tomáš
Daniela Olga
OliOla organic beauty www.oliola.cz
Oli Barbora
Lucie Jiří
Míša
Tomáš
Daniela Olga
OliOla organic beauty www.oliola.cz
Oli Lucie Míša Tomáš Barbora Jiří Daniela Olga
Oli Lucie Míša Tomáš Barbora Jiří Daniela Olga