OliOla organic beauty www.oliola.cz OliOla organic beauty www.oliola.cz

Copyright © 2017 Charlotte Vacková. All Rights Reserved.

filosofie

nabídka služeb

ceník

galerie

online objednávky

náš team

kontakt

studio přírodní krásy

OliOla organic beauty www.oliola.cz

blog

Reklamační řád

akce

napsali

o nás

Oli

majitelka studia

Jmenuji se Oli Vacková a jsem majitelkou organického salonu OliOla. Mám obrovskou radost, že jsem se pustila do podnikání, kde mohu spojit své koníčky. Krásu - péči o tělo i duši a ekologii. Na svých poutnických cestách, na které se vydávám pravidelně jednou ročně, jsem už delší dobu uvažovala o konceptu udržitelné kosmetiky a bio salonu.

Nadchla mě myšlenky organické kosmetiky, jelikož jsem se začala více zajímat o dopady běžně používaných kosmetických prostředků na lidské tělo. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla otevřít OliOla, salon, kam bych sama s čistým svědomím přišla.

Věřím, že jsme společně s architektkou vytvořily příjemné a designové prostředí, kde se cítí dobře nejen naši klienti, ale i můj pečlivě vybraný tým.

 

Jiří Lucie

kadeřnictví

kadeřnictví

Jiří je jediným mužem v našem dámském kolektivu. Ceníme si, právě jeho racionálního přístupu k organické kosmetice, tak i jeho sympatického vystupování. A cože ho přivedlo k bio kosmetice? Léta práce s běžně dostupnými kosmetickými prostředky, které vytvořily nemalé množství alergií, které díky bio kosmetice odboural. Nyní je spokojen s přípravky, které nezatěžují jeho zdraví ani zdraví klientů. Hledáte kadeřníka, který má vynikající cit pro barvy a platinové blond? Pak se nemusíte bát svěřit se do hbitých rukou našeho Jiřího.

Lucka sbírala zkušenosti v kadeřnictví Tony and Guy a v kadeřnické akademii Bomton.  Její vášní je coloristika . V OliOla to navíc může dělat šetrnou cestou! Zamilovala si produkty Oway, které nabízí nejšetrnější možnost zesvětlování. Chystáte se na ples nebo jinou společenskou akci? Lucie vám na hlavě vykouzlí skvělý účes!  A foukaná od Lucky? Tu si nenechte ujít!

Daniela Olga

pedikúra, masáže

kosmetika, masáže

Péče o nohy není jasnou volbou pro každého. Ale Daniela, ví proč se specializovala právě na ně. Nejen, že vaše nožky esteticky upraví, ale hlavně je správnou technikou namasíruje. Má zkušenosti s reflexními masážemi, které uvolní nejen vaše chodidla, ale i mysl. A že jste ještě neslyšeli o rovnátkách na nehty? Nevadí! V OliOla se u Daniely dozvíte víc.

Olga se pohybuje na poli kosmetiky téměř 20 let. Za svou kariéru si uvědomila, jak je důležité věnovat se nejen potřebám klienta, ale také je dobré vědět, s čím jako profesionál zachází. Tedy, že je důležité znát produkty, se kterými denně pracuje. Proto u ní na plné čáře vyhrála organická kosmetika, která poskytuje potřebný komfort a kvalitu.

Olga má jak letité zkušenosti z vlastní praxe, tak i z práce na prestižní klinice. Nabízí vám nejen své kosmetické služby, ale věnuje se i relaxačním masážím a tělovým rituálům!

 

Staňte se součástí SPA týmu!

 

Hledáme šikovnou:

 

  • kadeřnici/kadeřníka

 

e-mail: studio@oliola.cz

tel.: 601 106 926

Barbora

manikúra, kosmetika

Barbora se řídí jasnou filozofií: “co nesníš, ti nesmí přijít na kůži”. A má pravdu. Má za sebou úspěšnou kariéru pro známé komerční značky i úspěšnou kliniku. Přesto si jednoho dne uvědomila, že tudy její cesta nevede. Udělala ve svém životě zásadní změnu a nasměrovala svou práci na osobní přístup ke klientům a přírodě. Hledáte po perném pracovním dni jemnost, péči a něhu? Pak je tu právě Barbora.

 

Oli
Jiří Lucie
Daniela Olga
Barbora
Oli
Jiří Lucie
Daniela Olga
Barbora
Oli Barbora
Lucie Jiří
Daniela Olga
OliOla organic beauty www.oliola.cz
Oli Barbora
Lucie Jiří
Daniela Olga
OliOla organic beauty www.oliola.cz
Oli Barbora
Lucie Jiří
Daniela Olga
OliOla organic beauty www.oliola.cz
Oli
Lucie
Barbora
Jiří
Daniela
Olga
Oli
Lucie
Barbora
Jiří
Daniela
Olga