OliOla organic beauty www.oliola.cz OliOla organic beauty www.oliola.cz

Copyright © 2017 Charlotte Vacková. All Rights Reserved.

filosofie

nabídka služeb

ceník

galerie

online objednávky

náš team

kontakt

studio přírodní krásy

OliOla organic beauty www.oliola.cz

blog

Reklamační řád

akce

napsali

o nás

Oli Jiří Lucie Míša

majitelka studia

kadeřnictví

kadeřnictví

kadeřnictví

nepřijímá nové zákazníky

objednávky stálých zákaznic prosím pouze telefonicky

Jmenuji se Oli Vacková a jsem majitelkou organického salonu OliOla. Mám obrovskou radost, že jsem se pustila do podnikání, kde mohu spojit své koníčky. Krásu - péči o tělo i duši a ekologii. Na svých poutnických cestách, na které se vydávám pravidelně jednou ročně, jsem už delší dobu uvažovala o konceptu udržitelné kosmetiky a bio salonu.

Nadchla mě myšlenka organické kosmetiky, jelikož jsem se začala více zajímat o dopady běžně používaných kosmetických prostředků na lidské tělo. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla otevřít OliOla, salon, kam bych sama s čistým svědomím přišla.

Věřím, že jsme společně s architektkou vytvořily příjemné a designové prostředí, kde se cítí dobře nejen naši klienti, ale i můj pečlivě vybraný tým.

 

Jirka má racionální přístup k organické kosmetice, za svou dlouholetou kadeřnickou praxi pracoval se spoustou kosmetických značek, které poškodily jeho ruce, proto hledal šetrnou kosmetiku až našel OWAY (Organic Way) a velmi si tuto značku oblíbil. Je spokojený s přípravky, které nezatěžují jeho zdraví ani zdraví klientů. Hledáte kadeřníka, který má vynikající cit pro barvy a platinové blond a krom toho vám umí poradit co vám bude slušet a jak docílit perfektní foukané ? Pak se nemusíte bát svěřit se do šikovných rukou našeho Jiřího.

Lucka sbírala zkušenosti v kadeřnictví Tony and Guy a v kadeřnické akademii Bomton.  Její vášní je coloristika . V OliOla to navíc může dělat šetrnou cestou! Zamilovala si produkty Oway, které nabízí nejšetrnější možnost zesvětlování. Chystáte se na ples nebo jinou společenskou akci? Lucie vám na hlavě vykouzlí skvělý účes!  A foukaná od Lucky? Tu si nenechte ujít!

Míše na práci nejvíce baví možnost kreativního vyjádření a barvení crazy odstínů barev. Velmi ráda se učí novým trendům a postupům na školeních a kadeřnických přehlídkách. Jsme rádi, že po její několika leté praxi v kadeřnickém ateliréru Picasso, nastoupila k nám a posiluje tým Oliola! Ceníme si jejího vztahu k přírodě a ekologii a ujíždíme na její výborné vegetariánské kuchyni.

Barbora Olga Daniela Martina

manikúra, kosmetika

kosmetika, masáže

pedikúra, masáže

kadeřnictví

Barbora se řídí jasnou filozofií: “co nesníš, ti nesmí přijít na kůži”. A má pravdu. Má za sebou úspěšnou kariéru pro známé komerční značky i úspěšnou kliniku. Přesto si jednoho dne uvědomila, že tudy její cesta nevede. Udělala ve svém životě zásadní změnu a nasměrovala svou práci na osobní přístup ke klientům a přírodě. Hledáte po perném pracovním dni jemnost, péči a něhu? Pak je tu právě Barbora.

Olga se pohybuje na poli kosmetiky téměř 20 let. Za svou kariéru si uvědomila, jak je důležité věnovat se nejen potřebám klienta, ale také je dobré vědět, s čím jako profesionál zachází. Tedy, že je důležité znát produkty, se kterými denně pracuje. Proto u ní na plné čáře vyhrála organická kosmetika, která poskytuje potřebný komfort a kvalitu.

Olga má jak letité zkušenosti z vlastní praxe, tak i z práce na prestižní klinice. Nabízí vám nejen své kosmetické služby, ale věnuje se i relaxačním masážím a tělovým rituálům!

 

Péče o nohy není jasnou volbou pro každého. Ale Daniela, ví proč se specializovala právě na ně. Nejen, že vaše nožky esteticky upraví, ale hlavně je správnou technikou namasíruje. Má zkušenosti s reflexními masážemi, které uvolní nejen vaše chodidla, ale i mysl. A že jste ještě neslyšeli o rovnátkách na nehty? Nevadí! V OliOla se u Daniely dozvíte víc.

Martina prošla prestižními kadeřnickými salony. Část svého profesního života strávila v ateliéru Libora Šuly. Své zákazniky si hýčká a snaží se,aby dostali 100% péči. Je přísná na sebe i kvalitu přípravků, které používá. V OliOla je vše.  Krásné prostředí, bezvadný servis, dobrý kolektiv, v neposlední řadě produkty v bio kvalitě.

Pavlína

kadeřnictví

Pavlína pracuje s italskou ekologickou vlasovou kosmetikou Oway již třetím rokem. Díky své filozofii, respektu ke zvířatům a přírodě si ji značka naprosto získala.

 Absolvovala několik školení v zahraničí, z toho dvě právě v italské Bologni, kolébce Oway. V roce 2017 byla jedním z kadeřníků podílejících se na tvorbě kolekce OWAY CELEBRATION, kde byla její tváří módní návrhářka Josefína Bakošová. Pavlínu baví moderní techniky zesvětlování a barvení, a nebojí se ani výraznějších odstínu barev. Svou práci se snaží dělat tak aby vždy působila co možná nejpřirozeněji a vždy tou nejšetrnější cestou.

 

Přijmeme posily do našeho týmu! Hledáme manikérku/pedikérku a recepční! V případě zájmu pošte na studio@oliola.cz

 

Oli Jiří Lucie Míša
Barbora Olga Daniela Martina
Pavlína
Oli Jiří Lucie Míša
Barbora Olga Daniela Martina
Pavlína
Oli Barbora
Lucie Jiří
Míša
Olga
Daniela Martina
Pavlína
OliOla organic beauty www.oliola.cz
Oli Barbora
Lucie Jiří
Míša
Olga
Daniela Martina
Pavlína
OliOla organic beauty www.oliola.cz
Oli Barbora
Lucie Jiří
Míša
Olga
Daniela Martina
Pavlína
OliOla organic beauty www.oliola.cz
Oli Lucie Míša Barbora Jiří
Daniela Olga Martina Pavlína
Oli Lucie Míša Barbora Jiří Daniela Olga Martina Pavlína