OliOla organic beauty www.oliola.cz OliOla organic beauty www.oliola.cz

Copyright © 2017 Charlotte Vacková. All Rights Reserved.

filosofie

nabídka služeb

ceník

galerie

online objednávky

náš team

kontakt

studio přírodní krásy

OliOla organic beauty www.oliola.cz

blog

Reklamační řád

akce

napsali

o nás

Salon OlioOla nabízí rozmanitou nabídku služeb pro muže. K dokonalé Spa péči patří už telefonická konzultace při objednání. Vhodná kombinace i návaznost vašich procedur je základ.

Dopřejte si změnu v nových trendech úpravy vašich vlasů, vousů v příjemné atmosféře. Péči o „vaši tvář“ určitě oceníte. Padání vlasů, lupy nebo jiné problémy s vlasy a pokožkou hlavy? Vyzkoušejte HEAD SPA léčebné kúry.

Poté co si u nás dopřejete novou vizáž, Vám doporučíme ideální termín pro další návštěvu. Ruce popraskané škrabáním zledovatělého auta nebo naopak vysušené letním sluncem? Manikérka ví jak na to, aby byly v kondici. Dotyk vašich rukou pak ocení nejen touchpad vašeho smart zařízení. Vaše nohy pak dotyk pedikérky nebo konfrontace reflexní masáží. My se postaráme o vaši manikúru nebo pedikúru a Vy si se šálkem dobré kávy můžete třeba pročíst zprávy na tabletu. Wifi připojení je pro vás k dispozici.

Sportujete? Pak je dobré si po vašem sportovním výkonu u nás naplánovat celkovou nebo lokální masáž. Po celodenním stresu se relaxujete při Pure Fiji Spa rituálech.

V závěru doladíme ideální kosmetické přípravky pro vaše domácí použití na celé tělo.

Chcete udělat dojem na vašeho obchodního partnera? I na to jsme připraveni, připravíme pro vás dárkový voucher.

 

Všechny naše procedury jsou vhodné pro muže.

 

 

 

OliOla organic beauty www.oliola.cz
OliOla organic beauty www.oliola.cz
OliOla organic beauty www.oliola.cz