OliOla organic beauty www.oliola.cz OliOla organic beauty www.oliola.cz

Copyright © 2017 Charlotte Vacková. All Rights Reserved.

filosofie

nabídka služeb

ceník

galerie

online objednávky

náš team

kontakt

studio přírodní krásy

OliOla organic beauty www.oliola.cz

blog

Reklamační řád

akce

napsali

o nás

 

Pracujeme s americkou značkou SpaRitual, značkou Inlight a značkou Pure Fiji, která své produkty vyrábí na souostroví FIJI. SpaRitual je značka, která se používá v nejlepších lázních po celém světě a nabízí šetrné produkty v péči o ruce a nehty. Příběh SpaRitualu představuje pomalou krásu pro rychlý svět. Navíc všechny výrobky pro péči o nehty jsou veganské a bez DBP, toluenu, formaldehydu a formaldehydové pryskyřice. Veganské složení znamená, že kosmetika neobsahuje žádné živočišné komponenty a nepotřebuje tedy konzervanty (parabeny). Pure Fiji získává ingredience do svých produktů z divoké přírody, nejsou hnojené, uměle zavlažované, rostou ve svém přirozeném ekosystému a ta vůně! Přesvědčte se sami.

 

Pro péči o Vaše nohy používáme také profesionální špičkovou

 

• Pedikúra kombinovaná bez lakování

Péče zahrnuje: kombinovanou pedikúru. Koupel nohou v teplé lázni se změkčujícími přísadami, desinfekci, úpravu nehtů a nehtového lůžka, odstranění zrohovatělé kůže rašplí nebo skalpelem, dočištění a vyhlazení pokožky bruskou, hydratační krém, nehty můžeme také ještě za příplatek nalakovat lakem na nehty .

Časová náročnost: 60min (+20min lakování).

 

• Pedikúra spa wellness se zábalem SpaRitual

Péče zahrnuje: koupel nohou v teplé lázni se změkčujícími přísadami, desinfekci, peeling, úpravu nehtů a nehtového lůžka, odstranění zrohovatělé kůže rašplí nebo skalpelem, dočištění a vyhlazení pokožky bruskou, masku, masáž, termální zábal, hydratační balzám, nehty můžeme také ještě nalakovat lakem na nehty. Z technologických důvodů u této varianty nelze použít lakování prodyšnými výživnými laky z kolekce Sparitual.

Časová náročnost: 120min.

 

•  Mediciální suchá pedikúra bez lakování

Péče zahrnuje: suchou pedikúru. Desinfekci, úpravu nehtů a nehtového lůžka, odstranění zrohovatělé kůže rašplí a profesionální pedikérskou bruskou, hydratační krém, nehty můžeme také ještě za příplatek nalakovat lakem na nehty .

Časová náročnost: 45min (+20min lakování).

 

•  Ošetření zarůstajícího nehtu

Péče zahrnuje: Koupel nohou v teplé lázni se změkčujícími přísadami, desinfekci, vyšetření nehtu, zvolení vhodného postupu rovnání nehtu, uvolnění zarostlé části nehtu, závěrečná péče.

Časová náročnost: 30min.

 

•  Ortonyxie - ošetření zarůstajícího nehtu pomocí nehtového rovnátka

Péče zahrnuje: Koupel nohou v teplé lázni se změkčujícími přísadami, desinfekci, vyšetření nehtu, uvolnění zarostlé části nehtu, nasazení nehtového rovnátka Podofix, závěrečná péče. Léčba pomocí rovnátka trvá zhruba 4-12 týdnů

Časová náročnost: 40min.

 

•   Regenerační zábal nohou

Péče zahrnuje kokosovou mléčnou koupel. Kokosový krémový peeling. Aplikace Dilo másla z fidžijských oříšků. Masáž nohou Dilo regeneračním gelem. Vysoce regenerační zábal, který ošetřuje unavené nohy a léčí drobné oděrky.

Časová náročnost: 20min.

 

• Reflexní terapeutická masáž chodidel

Na chodidle se nachází množství větších i menších nervových zakončení, které jsou propojeny s určitými orgány v těle. Cílenou tlakovou masáží můžeme zmírnit různé zdravotní problémy, např. s krční a bederní páteří, migrénu, astma, artrózu nebo alergii i detoxikovat organismus. Pomocí reflexní masáže odstraňujeme stres a napětí. Časová náročnost: 30min.

 

• Relaxační masáž nohou

Časová náročnost: 15min.

 

 

•    Odstranění gelových nehtů/Shellac  a následné ošetření přírodních nehtů

 

•   Lakování laky SpaRitual

Časová náročnost: 20min.

 

Žádné přípravky používané v našem salonu nejsou testované na zvířatech. Upřednostňujeme recyklované, trvale udržitelné a biologicky odbouratelné obaly.

 

 

 

OliOla organic beauty www.oliola.cz
OliOla organic beauty www.oliola.cz
OliOla organic beauty www.oliola.cz