Náš OliOla tým

OliVacková

Zakladatelka studia

Jmenuji se Oli Vacková a jsem zakladatelkou organického salonu OliOla. Mám obrovskou radost, že jsem se pustila do podnikání, kde mohu spojit své koníčky. Krásu – péči o tělo i duši a ekologii. Na svých poutnických cestách, na které se vydávám pravidelně jednou ročně, jsem už delší dobu uvažovala o konceptu udržitelné kosmetiky a bio salonu.
Nadchla mě myšlenka organické kosmetiky, jelikož jsem se začala více zajímat o dopady běžně používaných kosmetických prostředků na lidské tělo. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla otevřít OliOla, salon, kam bych sama s čistým svědomím přišla.
Věřím, že jsme společně s architektkou vytvořily příjemné a designové prostředí, kde se cítí dobře nejen naši klienti, ale i můj pečlivě vybraný tým. V současné době studio provozuje moje dcera Charlotte.

Michaela
Gabrišková

Kadeřnice

Kadeřnice Míša svou praxi započala před 15 lety v salonu Selective. Poté ji osud zavál do Radikální sekce Bomton. Nabrala zkušenosti a účastnila se kadeřnických soutěží, focení do časopisů, proměn, kadeřnických show a módních přehlídek. Po té co se jí narodily největší štěstí v životě – 2 děti, začala pracovat se značkou Oway, která je šetrná k zdraví zákazníků i přírodě. Tuto organickou a udržitelnou cestu teď s radostí předává dál klientele. Kadeřnice Míša miluje proměny a barvy. Její krédo je: malá změna také změna.

Kliknutím na ikonu níže si můžete prohlédnout moje práce.

Boris
Berký

Kadeřník

Boris se kadeřnické profesi věnuje 14. rokem. Je specialistou na proměny vizáže, které jsou pro něj vyjádřením kreativity a vášní. Najít ten pravý vyvážený total look, který podtrhne osobnost a krásu každé ŽENY je pro něj výzvou. Je perfekcionalista, klientkám se věnuje déle než ostatní kadeřníci a a čas je pro něj relativní pojem, proto když jdete k Borisovi na vlasy nespěchejte a dejte si časovou rezervu.

Zelenou cestu barvení a péče o vlasy si zvolil s ohledem na vlastní alergické reakce na barvy a kosmetiku, která nebere ohled na zdraví a ekologický dopad. Original&Mineral je značkou které věří a doporučuje jako šetrnou ekologickou volbu.
Spolupracoval týmově se specialisty na změnu image. Aktivně se vzdělává doma i v zahraničí aby mohl posunout hranice vnímání krásy.

Michaela Škroudová

Kadeřnice

Míše na práci nejvíce baví možnost kreativního vyjádření a barvení crazy odstínů barev. Velmi ráda se učí novým trendům a postupům na školeních a kadeřnických přehlídkách. Jsme rádi, že po její několika leté praxi v kadeřnickém ateliréru Picasso, nastoupila k nám a posiluje tým Oliola! Ceníme si jejího vztahu k přírodě a ekologii a ujíždíme na její výborné vegetariánské kuchyni.

Kliknutím na ikonu níže si můžete prohlédnout moje práce.

Lucie
Volešáková

Kadeřník

Lucka, pracuje v OliOla organic beauty již třetím rokem, nejvíce ji na práci baví zesvětlování a melírovací techniky s šetrnou značkou vlasové kosmetiky Oway. Praxi získávala dříve v Toni and Guy a v Bomtonu. Kosmetika Oway je její srdcová záležitost, nejen pro její složení, ale i proto, že obaly jsou ekologické, dají se recyklovat i upcyklovat, produkty krásně voní po přírodních biodynamických ingrediencích a skvěle fungují. Na tuto kosmetiku a práci v OliOla nedá dopustit.

Olga
Svobodová

Kosmetička, masérka

Olga se pohybuje na poli kosmetiky téměř 20 let. Za svou kariéru si uvědomila, jak je důležité věnovat se nejen potřebám klienta, ale také je dobré vědět, s čím jako profesionál zachází. Tedy, že je důležité znát produkty, se kterými denně pracuje. Proto u ní na plné čáře vyhrála organická kosmetika, která poskytuje potřebný komfort a kvalitu.

Olga má jak letité zkušenosti z vlastní praxe, tak i z práce na prestižní klinice. Nabízí vám nejen své kosmetické služby, ale věnuje se i relaxačním masážím a tělovým rituálům!

Kliknutím na ikonu níže si můžete prohlédnout moje práce.

Marek Křibík

Masér

Marek kombinuje své znalosti anatomie v masérské praxi již od roku 2013. Díky empatickému přístupu si volí cestu relaxačních a antistresových masáží, které přináší primárně úlevu od stresu a napětí každodenního života. Jeho cesta do Oliola jej vedla přes uvědomění si, že masáže chce poskytovat v co největší kvalitě s potřebnou energií v příjemném prostředí a v souznění s přírodní kosmetikou a šetrnými produkty pro pleť a kůži klientů.

Hedvika
Jordák Pivoňková

Manikérka, pedikérka

Hedvika je kreativní žena, co má smysl pro romantiku, čistotu a ženskost. “V jednoduchosti je krása” je její krédo. Má ráda životní výzvy a sbírání nových zkušeností. Cestu do Oliola si našla protože souzní s přírodou a žije zdravým životním stylem. Pracovala jako manikérka v prestižních pražských salonech. Stále se školí jak nejlépe hýčkat, zrelaxovat a naplnit spokojenností a radostí své klienty.

Kliknutím na ikonu níže si můžete prohlédnout moje práce.

Anna
Carbolová

Manikérka, pedikérka

Anna je vystudovaná kosmetička, která ráda zkouší nové věci a miluje práci s lidmi. S vášní a citem pro detail se stala vítězkou na Mistrovství České republiky Koruna kreativity Junior, kategorie Nailart.
Její práce pro ni je zároveň koníčkem. Přijďte se nechat hýčkat a uvidíte, že odejdete s krásnými nehty i skvělým pocitem.

Karolína
Štěrbová

Hlavní recepční

● Telefon: +420 601 106 926
● Email: recepce@oliola.cz

● Kadeřníka
● Kadeřnici

Do našeho ekosalónu přijmeme kadeřnici / kadeřníka.

Nabízíme práci v příjemném kolektivu s nejšetrnější kosmetikou na trhu, v krásném designovém prostředí.
Čekají vás pravidelná školení, focení do časopisů, celebrity.
Požadujeme profesionalitu, proklientský servis, ekologické cítění, zodpovědnost a chuť se stále vzdělávat.

Nabízíme variabilní pracovní dobu dle dohody, volnost při kreativní práci, atraktivní platové
ohodnocení, neplatíte nájem, nemáte žádné náklady, odměny formou provize.

Zaměstnanecké benefity.
Práce na DPP.

Pište na studio@oliola.cz
www.oliola.cz