Skip to main content

Náš OliOla tým

Míša

Kadeřnice

Míše na práci nejvíce baví možnost kreativního vyjádření a barvení crazy odstínů barev. Velmi ráda se učí novým trendům a postupům na školeních a kadeřnických přehlídkách. Jsme rádi, že po její několika leté praxi v kadeřnickém ateliréru Picasso, nastoupila k nám a posiluje tým Oliola! Ceníme si jejího vztahu k přírodě a ekologii a ujíždíme na její výborné vegetariánské kuchyni.

Kliknutím na ikonu níže si můžete prohlédnout moje práce.

Veronika

Kadeřnice

Opravený text:

Kadeřnice Verča prošla zajímavou cestou, přes pronajaté kadeřnické křeslo, až po vlastní salon. Po 17 letech praxe získala bohaté zkušenosti v dámském i pánském střihu a barvení. Nejvíce ji baví práce s barvou a melírováním vlasů. Je nadšená z palety přírodních barev Original&Mineral a jejího kreativního použití a perfektního závěrečného efektu lesku. Kadeřnice Verča si vždy zakládala na osobním přístupu ke svým zákazníkům, což jí pomohlo vybudovat silnou a věrnou klientelu. S radostí sdílí své znalosti a trendy s kolegyněmi v odvětví, aby i ony mohly rozvíjet své dovednosti a přinášet radost z krásných účesů svým zákazníkům.

Lucka

Kadeřník

Lucka, pracuje v OliOla organic beauty již třetím rokem, nejvíce ji na práci baví zesvětlování a melírovací techniky s šetrnou značkou vlasové kosmetiky Oway. Praxi získávala dříve v Toni and Guy a v Bomtonu. Kosmetika Oway je její srdcová záležitost, nejen pro její složení, ale i proto, že obaly jsou ekologické, dají se recyklovat i upcyklovat, produkty krásně voní po přírodních biodynamických ingrediencích a skvěle fungují. Na tuto kosmetiku a práci v OliOla nedá dopustit.

Gába (Míša Gabrišková)

Kadeřnice

Ahoj, jmenuji se Michaela Gabriskova, známá také jako Gába. 😉 Začátek mé kariéry započal v italském studiu Selectiva, úzce spojeném se školicí academií. Uf, fůra práce to byla. Díky tomu se můj růst posunul dál, a to v radikální sekci bomton. Další zkušenosti jsem získala formou focení pro kolekce radilálek, účastí na kadernických show, módních přehlídkách a účastí v kadernických soutěžích. Nedílnou součástí bylo i založení mého vlastního studia Groovy. Po narození dětí jsem se vydala na cestu osobního růstu, která je udržitelná a organická.

Spolupráce a učení s profesionály týmu Oway Roland potvrdilo mou dobrou volbu. Mám ráda přirozený vzhled, velké změny a kontrastní barvy jsou nedílnou součástí mé denní rutiny. Nezastavujeme, jedeme dál. Učení je smyslem života. Nejvíce miluji na práci okamžitou radost a uspokojení, které přináší zdravé a skvěle vypadající vlasy, které lidem sluší. 🙂

Hedvika

Manikérka, pedikérka

Hedvika je kreativní žena, co má smysl pro romantiku, čistotu a ženskost. “V jednoduchosti je krása” je její krédo. Má ráda životní výzvy a sbírání nových zkušeností. Cestu do Oliola si našla protože souzní s přírodou a žije zdravým životním stylem. Pracovala jako manikérka v prestižních pražských salonech. Stále se školí jak nejlépe hýčkat, zrelaxovat a naplnit spokojenností a radostí své klienty.

Kliknutím na ikonu níže si můžete prohlédnout moje práce.

Olga

Kosmetička, masérka

Olga se pohybuje na poli kosmetiky téměř 20 let. Za svou kariéru si uvědomila, jak je důležité věnovat se nejen potřebám klienta, ale také je dobré vědět, s čím jako profesionál zachází. Tedy, že je důležité znát produkty, se kterými denně pracuje. Proto u ní na plné čáře vyhrála organická kosmetika, která poskytuje potřebný komfort a kvalitu.

Olga má jak letité zkušenosti z vlastní praxe, tak i z práce na prestižní klinice. Nabízí vám nejen své kosmetické služby, ale věnuje se i relaxačním masážím a tělovým rituálům!

Kliknutím na ikonu níže si můžete prohlédnout moje práce.

Terka

Řasová stylistka

Terka se pohybuje ve světě kosmetiky zhruba 7 let. Ukotvila tady v Praze, kde se mohla ve své oblasti rozvíjet u českých mistryň světa v oboru. V roce 2020 pak vyhrála své první místo v největší světové online lash soutěži. V našem salonu vám poskytne šetrnou péči ve formě prodlužování řas, lash liftingu, nebo laminace obočí.

Anička

Manikérka, pedikérka

Anna je vystudovaná kosmetička, která ráda zkouší nové věci a miluje práci s lidmi. S vášní a citem pro detail se stala vítězkou na Mistrovství České republiky Koruna kreativity Junior, kategorie Nailart.
Její práce pro ni je zároveň koníčkem. Přijďte se nechat hýčkat a uvidíte, že odejdete s krásnými nehty i skvělým pocitem.

Marek

Masér

Marek kombinuje své znalosti anatomie v masérské praxi již od roku 2013. Díky empatickému přístupu si volí cestu relaxačních a antistresových masáží, které přináší primárně úlevu od stresu a napětí každodenního života. Jeho cesta do Oliola jej vedla přes uvědomění si, že masáže chce poskytovat v co největší kvalitě s potřebnou energií v příjemném prostředí a v souznění s přírodní kosmetikou a šetrnými produkty pro pleť a kůži klientů.

● Kadeřníka
● Kadeřnici

Do našeho ekosalónu přijmeme kadeřnici / kadeřníka.

Nabízíme práci v příjemném kolektivu s nejšetrnější kosmetikou na trhu, v krásném designovém prostředí.
Čekají vás pravidelná školení, focení do časopisů, celebrity.
Požadujeme profesionalitu, proklientský servis, ekologické cítění, zodpovědnost a chuť se stále vzdělávat.

Nabízíme variabilní pracovní dobu dle dohody, volnost při kreativní práci, atraktivní platové
ohodnocení, neplatíte nájem, nemáte žádné náklady, odměny formou provize.

Zaměstnanecké benefity.
Práce na DPP.

Pište na studio@oliola.cz
www.oliola.cz