Skip to main content

Kosmetika

Profesionální kosmetika
INLIGHT Organic

Všechny přípravky používané v našem salónu jsou netestované na zvířatech. Upřednostňujeme recyklované, udržitelné a biologicky odbouratelné obaly.
Mimořádné účinky díky respektu k pokožce

Inlight funguje jinak než většina kosmetických značek. Vychází z toho, že příroda i lidské tělo jsou samy o sobě dokonalé a ke své vitalitě nepotřebují žádné umělé zásahy a náhražky. Všechny výrobky jsou proto koncipovány tak, aby maximálně respektovaly biologické funkce pokožky a postupně jí navracely přirozenou rovnováhu. Inlight přináší tu nejčistší vitální superpotravu, kterou kůže doslova vpije a bere si z ní vše, co ke své kráse a zdraví potřebuje. Pokožka se hloubkově pročistí, zbaví se nánosů toxinů, obnoví svou schopnost regulovat mazotok, udržovat hydrataci, elasticitu i zdravou pigmentaci a doslova se rozzáří energií. Příroda je mocná a umí si poradit i s těžkou formou akné, tvorbou pigmentových skvrn, jizev, vrásek či ekzémů, a to zcela bez nutnosti invazivních zásahů.

Ruční výroba a 100% bio kvalita
Inlight patří k několika málo kosmetickým značkám na světě, které jsou 100% bio. Je vyroben z nejčistších a nejkvalitnějších ingrediencí vypěstovaných v ekologickém zemědělství bez syntetických postřiků a GMO. Síla a vitalita takovýchto bio pokladů je s láskou a odbornou péčí ručně zpracovávána po dobu několika měsíců uprostřed čisté přírody britského Cornwallu. Výsledkem pomalé produkce bez použití syntetických látek jsou voňavé bio balzámy a oleje se silnou energií a obsahem širokého spektra vitaminů, minerálů a látek přirozených a prospěšných lidské pokožce. Vysokou kvalitu výrobků i použitých ingrediencí dokládá přísný certifikát společnosti Organic Soil Association.

Zpracováno s láskou, které je Inlight plný.
Dr. Mariano Spiezia: odborník s úctou k životu
Biokosmetika Inlight je celoživotním dílem lékaře, homeopata a fytoterapeuta Dr. Mariana Spiezii, jemuž jeho multidisciplinární přístup a obrovská pokora k přírodě umožnily celostní pohled na pojetí kosmetiky. Během mnohaletého vědeckého vývoje a výzkumu zkombinoval moderní metody s hlubokou znalostí medicíny i dávnou alchymistickou tradicí. Právě díky využití znalostí fungování lidského těla a vzájemného spolupůsobení vzácných olejů a bylin pracují bio produkty Inlight na mnoha různých úrovních. Jejich srdcem je originální formule – tzv. Bio-lipofilní Matrix, díky němuž je kosmetika Inlight velmi podobná složkám pokožky a může pronikat i do jejích hlubších vrstev.
Inlight jako most k přírodě i k našemu nitru
Věříme, že za mimořádnými věcmi stojí mimořádní lidé, mimořádné myšlenky a mimořádný přístup. Cílem dr. Mariana Spieziy je pomoci lidem vrátit se zpět k jejich podstatě, k přírodě a především sami k sobě. I z toho důvodu firma Inlight již od svých prvopočátků usiluje o maximální udržitelnost a ohleduplnost k planetě i všem jejím obyvatelům. Základem tohoto přístupu je zpracování bio ingrediencí, jejichž pěstování je maximálně šetrné k přírodě, netestování na zvířatech, podpora fair trade a investice do snadno recyklovatelných ekologických obalů.

Dekorativní bio kosmetika Zuii Organic

Noste květy na své tváři. Nechte se nalíčit australskou přírodní bio certifikovanou dekorativní kosmetikou Zuii Organic. Život je barevný, umíte si představit, že nosíte na obličeji květiny? Koncept výroby Zuii Organic je zcela unikátní, využívá okvětní lístky růže damašské, jasmínu a heřmánku, čímž vzniká jedinečně jemný pudrový základ.

Minimálně 90 % kosmetického výrobku musí tvořit suroviny biodynamického zemědělství.
Produkty nejsou v žádném případě testovány na zvířatech.

Biodynamická kosmetika
dieNikolai

Vinařská rodina Nikolaihof pochází z Wachau, ze slunné oblasti Dunaje, kde již staří Římané před 2 000 lety zakládali své nejlepší vinice.
Z kvalitních zdrojů a s láskou k přírodě se již více než 40 let v tomto vinařství Nikolaihof, jako jednom z prvních vinařství na světě, ztotožňují s antropozofickou filosofií doktora Rudolfa Steinera.
Značka dieNikolai – první biodynamická kosmetika z vinných hroznů na světě
Věříme, že ať už sklidí mezinárodních cen nespočet, oceníte ji zejména Vy – Vaše pleť, Vaše pokožka, Vaše tělo i mysl. A přinese Vám krásu každý den. Přirozeně.

S certifikátem Demeter splňuje nejpřísnější podmínky v biodynamice na celém světě.
Biodynamické zemědělství v Nikolaihofu není jen způsob výroby, ale komplexní způsob života. Nejvyšším principem přitom je, aby se do zemědělství vkládalo co možná nejvíce síly a energie. A to také díky tomu, že v Nikolaihofu minimálně zasahují do přirozených procesů v přírodě.

V kosmetice dieNikolai nenajdete tyto látky: minerální oleje, látky na bázi ropy, benzen, hexan, fenoly, propylenglykol, butylenglykol, EDTA, DTPA, APEO, LAS-MES, halogenovaná rozpouštědla, části nebo tkáně mrtvých zvířat, či jakékoliv karcinogenní látky, ani žádné syntetické zvýrazňovače chuti, barvy či vůně. Jedná se o čistě přírodní kosmetiku s nejpřísnějším certifikátem bio kvality Demeter.
Nejen během produkce a zpracování, ale i u obalů ani jiných součástech produktu nesmí být např. žádným způsobem využívány dřeviny vypěstované na jiném kontinentě (např. dřevo tropických dřevin). Důraz je kladen na maximálně efektivní a udržitelný způsob balení produktu (pro balení výrobku je např. zakázáno použití chlóru). Samotné složení pleťové kosmetiky nasvědčuje filozofii a přístupu k šetrné péči o pleť produkty, vyrobenými nejen z přírodních surovin, ale zároveň šetrným způsobem k životnímu prostředí.

INLIGHT® / Zuii Organic / dieNikolai

Kosmetika Inlight / Zuii Organic / dieNikolai je 100% bio, je bez parabenů, bez chemických látek z ropy, bez nano částic a není testovaná na zvířatech.

Nabízíme k prodeji a vyzkoušení všechny výrobky INLIGHT, Zuii Organic i dieNikolai přímo v salonu.

Anti agingové ošetření pleti Inlight s masáží Guasha

Konzultace, vyloučení možných alergenů, čištění pleti detoxikační bylinnou napářkou. Nádherně vonící směs bio květů a bylin byla namíchána tak, aby maximálně usnadnila otevírání pórů a pomohla pokožce absorbovat co nejvíce živin z následné péče, 2x hloubkové čištění pokožky obličeje čistícím bio balzámem, ajurvédskou masáž a stimulaci akupresurních bodů. Lymfatická masáž polodrahokamovým válečkem uvolňuje napětí, aktivuje hluboká centra v mozku a obnovuje rovnováhu energií vašeho těla. Vyživující maska, masáž Guashou, a masáž rukou. Péče o okolí rtů a očí, závěrečná anti- agingová péče potlačující vznik vrásek.

Časová náročnost:
85 min.

INLIGHT
péče o pleť, tělo a duši

Konzultace, vyloučení možných alergenů. Koupel rukou v lázni s levandulovým olejem, masáž hlavy – stimulace endorfinu, 2x hloubkové čištění pokožky obličeje čistícím bio balzámem. Čistící masku s abrazivními částečkami a při jejím působení ajurvédskou masáž pleti, krku, dekoltu. Ta uvolňuje napětí, aktivuje hluboká centra v mozku a obnovuje rovnováhu energií vašeho těla, stimulaci akupresurních bodů a aktivaci lymfatických žláz. Výživnou masku a zároveň masáž rukou. Stimulaci akupresurních bodů na nohách pro ženskou hormonální rovnováhu. Aplikace závěrečné péče.

Časová náročnost:
105 min.

INLIGHT
kompletní péče o obličej a dekolt

Konzultace, vyloučení možných alergenů, přípravné čištění pleti, masáž hlavy, 2x hloubkové čištění pokožky obličeje čistícím bio balzámem, ajurvédskou masáž a stimulaci akupresurních bodů s lymfodrenáží. Ta uvolňuje napětí, aktivuje hluboká centra v mozku a obnovuje rovnováhu energií vašeho těla. Vyživující maska, masáž rukou. Závěrečná hydratace pokožky obličeje a dekoltu.

Časová náročnost:
70 min.

INLIGHT
mini péče o obličej

Konzultace, vyloučení možných alergenů, přípravné čištění pleti, hloubkové čištění pokožky obličeje čistícím bio pleťovým mlékem, pleťovým tonikem, peeling, vyživující maska. Závěrečná hydratace pokožky obličeje a dekoltu.

Časová náročnost:
40 min.

INLIGHT
pánská péče o pleť 

Konzultace, vyloučení možných alergenů, přípravné čištění pleti, masáž hlavy, 2x hloubkové čištění pokožky obličeje pánským čisticím bio balzámem, vyživující masku, masáž rukou a závěrečnou hydrataci pokožky obličeje.

Časová náročnost:
50 min.

dieNikolai
mini péče o pleť a dekolt

Konzultace, vyloučení možných alergenů, přípravné čištění pleti, hloubkové čištění pokožky obličeje čistícím bio pleťovým mlékem, pleťovým tonikem, peeling, vyživující maska. Závěrečná hydratace pokožky obličeje a dekoltu.

Časová náročnost:
40 min.

dieNikolai
péče o pleť a dekolt

Konzultace, vyloučení možných alergenů, přípravné čištění pleti, hloubkové čištění pokožky obličeje čistícím bio pleťovým mlékem, pleťovým tonikem, peeling, masáž hlavy, ajurvédskou masáž pleti a dekoltu a stimulaci akupresurních bodů s lymfodrenáží. Ta uvolňuje napětí, aktivuje hluboká centra v mozku a obnovuje rovnováhu energií vašeho těla. Vyživující maska, masáž rukou. Závěrečná hydratace pokožky obličeje a dekoltu.

Časová náročnost:
75 min.

Ošetření mladistvé problematické pleti

Konzultace, vyloučení možných alergenů, napaření pleti bylinkovou napářkou, která pleť detoxikuje a uvolní ucpané póry, čištění pleti gelem s výluhem z lipových květů, následuje Jacketova masáž pudrem, čistící peeling, zklidňující maska, závěrečná hydratace pokožky obličeje fluidem s výluhem z hroznových jader, který intenzivně vyživuje pokožku a dodává jí potřebné antioxidanty. Fluid obsauhuje i mandarinkový olej, který pleť zklidňuje a působí protizánětlivě.

Časová náročnost:
60 min.

Denní/slavnostní líčení Zuii Organic

Konzultace, vyloučení možných alergenů, čištění pleti, výběr vhodného make-upu, líčení na zkoušku, líčení dle požadavku klienta bio certifikovanou kosmetikou Zuii Organic. Služba je vhodná i pro nevěsty nebo pro účast slavnostních příležitostí. Doporučujeme zkombinovat se slavnostním účesem, který též nabízíme v našem studiu krásy.

Časová náročnost:
od 45 min.

Styling vizážistka líčení Zuii Organic a poradenství

Konzultace, analýza pleti, vyloučení možných alergenů, čištění pleti, výběr vhodného make-upu, líčení dle požadavku klienta bio certifikovanou kosmetikou Zuii Organic. Poradenství při výběru kosmetiky, módní trendy, ukázky postupu líčení.

Časová náročnost:
90 min.

Líčení po terapii Zuii Organic

Konzultace, vyloučení možných alergenů, čištění pleti, výběr vhodného make-upu, líčení dle požadavku klienta bio certifikovanou kosmetikou Zuii Organic.

Časová náročnost:
15 min.

Dětské kosmetické ošetření pleti

Péče o pleť pro vaše děti je relaxačním zážitkem. Pracujeme se 100% bio balzámy Inlight. Péče obsahuje čištění pleti, čokoládovou masku, masáž obličeje a rukou a nanesení jemného dětského oleje na pleť. Pokud má dítě pleť s akné doporučujeme vybrat jiné kosmetické ošetření, a to Ošetření mladistvé problematické pleti. Dětská kosmetická péče je určena pro děti 6–12 let.

Časová náročnost:
40 min.

Depilace v oblasti obličeje

Péče obsahuje: Přípravné čištění před depilací, depilace horkým voskem, následné čištění pokožky a závěrečná ošetřující péče.

Depilace ruce, nohy, celé tělo

Péče obsahuje: Přípravné čištění před depilací, depilace horkým voskem, následné čištění pokožky a závěrečná ošetřující péče.

Brazilská depilace intimních partií pro ženy

Péče obsahuje: Přípravné čištění před depilací, depilace horkým voskem, následné čištění pokožky a závěrečná ošetřující péče.