Skip to main content

Manikúra

Značky

SpaRitual - Bio Sculpture - Evo2 - Pure Fiji

Pracujeme se značkami SpaRitual, Bio Sculpture, Evo2 a Pure Fiji. SpaRitual je značka, která se používá v nejlepších lázních po celém světě a nabízí šetrné produkty v péči o ruce a nehty. Příběh SpaRitualu představuje pomalou krásu pro rychlý svět. Navíc všechny výrobky pro péči o nehty jsou veganské a bez DBP, toluenu, formaldehydu a formaldehydové pryskyřice.
SpaRitual přišel s prodyšnými laky na nehty, které jsou 13free a které projasní a vyživí Vaše nehty. Tyto laky jsou vyrobené technologií na bázi kontaktních čoček s obsahem červeného čaje a extraktu z mořské řasy. Nechte své nehty nadechnout.

BIO SCULPTURE GEL

Přírodní nehtová kosmetika.
Byl první značkou nabízející gelový UV/LED systém, který vydrží až 4 týdny a který se nanáší a odstraňuje bez předchozího pilování či broušení, pouze za pomoci nízkoacetonového odstraňovače tedy absolutně bez poškození nehtu. A to je to jedinečné.

Bez škodlivých chemikálií. Bio Sculpture Gel je originální přírodní nehtová kosmetika, která vyživuje a posiluje nehty a neobsahuje škodlivé chemikálie.

Obsahuje 58 % proteinu. Má unikátní složení, které se přibližuje přírodnímu nehtu a obsahuje 58 % proteinu pro podporu výživy a posílení nehtového lůžka. Základní složkou je pryskyřice jihoafrické Teky obrovské (známé jaké Teak), která zajišťuje pevný avšak flexibilní gelový povrch.

Nepoškozuje nehty. Díky lepší přilnavosti pružného gelu při ošetření není nutné žádné další broušení nehtového lůžka. Při vytvrzování v LED lampě se Bio Sculpture Gel nezahřívá jako klasické gely, čímž nezpůsobuje nepříjemné a bolestivé pocity přírodním nehtům v průběhu procedury. Odstranění Bio Sculpture Gelu se provádí speciálním šetrným odstraňovačem, bez broušení a poškození přírodního nehtu.

BIO SCULPTURE GEL

Bio Sculpture nehtová ošetření a kosmetika jsou tou pravou volbou pro všechny, koho zajímá jejich zdraví a kvalitní péče. Je vhodný pro všechny typy nehtů – od zdravých a pevných po roztřepené, polámané a tenké nehty bez lesku, pro nehty v minulosti často namáhané klasickou modeláží, akrylovými nehty, fyzickou aktivitou, nemocí nebo jim jen nebyla věnována dostatečná péče. Právě pro různé typy poškození Bio Sculpture Gel vyvinul různé varianty nehtových ošetření které nehty ozdraví, posílí a vyživí. Dle potřeb každé klientky pak díky správnému výběru typu gelu vytvoří zcela přirozené prodloužení nehtů či posílení přirozeného nehtu.

VIP ošetření. Mezi jeho významné zákaznice patří například Victoria Beckham, Beyonce, Rihhana, Adele, Sandra Bullock a mnoho dalších. VIP péči poskytujeme všem klientkám stejnou, protože všechny jste naše celebrity! Bio Sculpture Gel neobsahuje formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, toluen, DBP nebo kafr, není testovaný na zvířatech a je 100% VEGAN. Krásné nehty po dobu 3 týdnů.

EVO by Bio Sculpture

EVO prodyšný gel – ZCELA REVOLUČNÍ OKYSLIČUJÍCÍ BÁZE, VYCHÁZEJÍCÍ ZE ŠPIČKOVÉ TECHNOLOGIE BIO SCULPTURE

EVO by Bio Sculpture je nový gelový systém, který byl navržen tak, aby zlepšoval propustnost vzduchu a umožnil tak nehtu dýchat. Výměna vlhkosti a kyslíku do a z nehtového lůžka podporuje celkový zdravotní stav nehtů. Jedinečné je lékařské složení Evo Base gelu obohaceného o vitamíny A&E. Neobsahuje žádná organická rozpouštědla, formaldehyd, ftaláty nebo kafr, není testován na zvířatech a jedná se o 100% veganský produkt. Vitamíny A&E se po vytvrzení gelu dostávají přirozeně do nehtového lůžka a vyživují ho. Složení EVO gelu bylo speciálně vyvinuto tak, aby nehtům poskytoval pružnost a přitom dostatečnou pevnost a aby zároveň umožnil lepší pronikání vlhkosti i po vytvrzení v led lampě.

Pure Fiji

Pure Fiji používáme na peeling a zábaly rukou. Tato značka získává ingredience do svých produktů z divoké přírody, nejsou hnojené, uměle zavlažované, rostou ve svém přirozeném ekosystému a ta vůně!
Přesvědčte se sami.

Manikúra EXPRES

Péče zahrnuje analýzu nehtů, desinfekci, úpravu nehtů do požadovaného tvaru, odstranění nehtových valů, úpravu kůžičky, sérum na ruce.
Expres manikúra je bez lakování.

Časová náročnost: 40 min.

Manikúra KLASIK
včetně lakování

Péče zahrnuje analýzu nehtů, desinfekci, případné odlakování nehtů, ošetření kůžičky, úpravu nehtů, speciální hydratující sérum na ruce, úprava kůžičky a nehty můžeme také ještě nalakovat lakem na nehty.

Časová náročnost: 60 min.

Manikúra SPA WELLNESS
se zábalem

Péče zahrnuje analýzu nehtů, desinfekci, ošetření kůžičky kolem nehtů speciálním změkčovacím krémem, úprava nehtů, peeling, koupel rukou, nanesení masky pro zvláčnění pokožky, masáž rukou až k předloktí, zábal rukou, úprava kůžičky, speciální hydratující sérum na ruce.

Časová náročnost: 75 min.

Bio Sculpture manikúra SPA WELLNESS s lakováním prodyšným Evo2 gel lakem

Péče zahrnuje desinfekci, odstranění původního Bio Sculpture gel laku, analýzu nehtů,ošetření a úpravu kůžičky, úpravu nehtů, nehty lakujeme Bio Sculpture gel lakem Evo2, který má výdrž cca 3 týdny a hned po nalakování můžete odejít bez obav z poškození laku.

Časová náročnost: 75 min.

Bio Sculpture manikúra
se zpevněním nehtů Bio gelem

Péče zahrnuje desinfekci, odstranění původního Bio sculpture gelu, analýzu nehtů,ošetření a úpravu kůžičky, úpravu nehtů, nehty zpevníme a nabarvíme bio gelem od Bio sculpture, který má výdrž cca 4 týdny a hned po nalakování můžete odejít bez obav z poškození laku. Gel je flexibilní a podpoří růst nehtů.

Časová náročnost: 105 min.

Prodloužení nehtů gelem Bio Sculpture

Péče zahrnuje desinfekci, odstranění původního Bio Sculpture gelu, analýzu nehtů,ošetření a úpravu kůžičky, úpravu nehtů, nehty zpevníme a prodloužíme do požadované délky, následně nabarvíme bio gelem od Bio Sculpture, který má výdrž cca 4 týdny a hned po nalakování můžete odejít bez obav z poškození laku. Gel je flexibilní a podpoří růst nehtů.

Časová náročnost: 135 min.

Dětská manikúra

Manikúra obsahuje peeling, výživnou masku, jemnou masáž a úpravu nehtů. Pro holčičky doplněnou lakování přírodními laky, v sirupových barvách s obrázky zvířat, které jsou natolik čisté, že se smývají vodou. Chlapci si místo lakování užijí delší masáž rukou. Dětská manikúra je určena pro děti 6–12let. Starším dětem vybírejte manikúru z nabídky určené široké veřejnosti.

Časová náročnost:
40 min.

Drobné malování na nehty

Tečky, kytičky, srdíčka,...

Odstranění Biosculpture gelu bez následné aplikace

Tuto službu neprovádíme samostatně, jen s následnou manikúrou.

Časová náročnost:
15 min.

Odstranění gelu / gellaku jiné značky

Tuto službu neprovádíme samostatně, jen s následnou manikúrou. Gely a gel laky neodstraňujeme broušením. V případě gelu/gellaku, který nejde odstranit šetrnou zábalovou metodou, je nutné jeho odstranění v jiném salonu.

Časová náročnost:
30 min.

Francouzské lakování
(gel nebo gellak)

Oprava prasklého nehtu

Lakování laky SpaRitual

Video z návštěvy OliOla salónu: