Skip to main content

Masáže

Kosmetika, kterou používáme, obsahuje certifikované organické a Fair trade ingredience a je bez parabenů, ropy a ropných derivátů.
Všechny přípravky používané v našem salónu jsou netestované na zvířatech. Upřednostňujeme recyklované, udržitelné a biologicky odbouratelné obaly.

INLIGHT - PURE FIJI - FLORIHANA

Masáž je stará metoda využívaná k uvolnění, rehabilitaci a regeneraci těla i ducha.
Masáže jsou většinou vnímány jako příjemná forma uvolnění. Příjemné a léčivé hmaty masérky navozují pozitivní myšlení a odplavují následky stresových situací a dnes je všeobecně známé, že stres je příčinou mnoha vážných nemocí. Zároveň podporují prokrvení tkání a vylučování toxických látek, které v dnešním znečištěném prostředí přijímáme stravou i vzduchem. Masáž působí pozitivně na lidský organismus, dodává mu energii. Ideální je, když masáž působí preventivně, a místo řešení konkrétního problému je spíše uvolňující relaxací.
Masáž dodá tělu energii i potřebnou relaxaci
Pracujeme se 100% bio kosmetikou Inlight, ve které se spojuje síla s účinností a energie té nejčistší přírody a s přírodní kosmetikou Pure Fiji. Ta získává ingredience do svých produktů z divoké přírody, nejsou tedy hnojené ani uměle zavlažované, a rostou ve svém přirozeném ekosystému. Esenciální oleje používáme bio certifikované Florihana.
Masáž
Kokosová vlna

Celotělová relaxační masáž teplými kokosovými měšci. Celotělový zábal v másle a kokosové drti, pomáhá zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici. Pomáhá při regeneraci sil a pozitivně ovlivňuje psychický stav organismu. Uvolnění svalů, prohřátí a výživa pokožky dělají z tohoto rituálu jednu z našich nejvyhledávanějších masáží. Po masáži si vypijete šálek čokolády s kokosovým mlékem.

Délka procedury: 60 min.

Masáž
Dětská jemná relaxační

Masáž je pro vaše děti relaxačním zážitkem. Pracujeme se 100% bio dětskými oleji. Masírujeme jemnými tahy záda, nohy, ruce, hlavu. Dítě je ve spodním prádle. Masáž provádí kosmetička-masérka Olga, která je pro svou empatii v salonu velmi oblíbená.

Dětská masáž je určena pro děti 6–12 let.

Délka procedury: 40 min.

Relaxační olejová masáž Pure Fiji  
Celotělová nebo zad a šíje

Během této relaxační masáže, se náš masér zaměřuje především na snahu co nejvíce dopřát tělu odpočinek a přinést vám tak úlevu od každodenního stresu. V této masáži tak nejde primárně o rozmasírování nalezených problémů, které by mohly během masírování bolet a tím narušit navozenou relaxaci. Masáž celého těla začíná promasírováním zadá, šíje, následně nohou zezadu, zepředu a končí příjemným promasírováním rukou, dekoltu a krční páteře i obličejových svalů. Masáž lze také zkrátit na pouhé záda a šíji. Doporučujeme zvážit její pravidelné zařazení, které má větší efekt pro vaše tělo i ducha.

Délka procedury - celé tělo: 60 min.
Délka procedury - záda a šíje: 40 min.

Indická antistresová masáž hlavy

Přáli byste si zažít zase pocit uvolněného krku, ramenou, obličejových svalů a zatuhlých míst na hlavě? Právě indická antistresová masáž hlavy je dokonale uvolňující pro svaly krku a hlavy, odstranění každodenního stresu, bolestí hlavy očí a napětím které můžete pociťovat. Navíc přináší indická masáž hlavy pocit duševní pohody a vší psychiky. Masáž se provádí na sucho, nejprve v sedě, kdy dojde k uvolnění ramen, šíje a krku a poté si klient vybere, zda chce zůstat sedět anebo se položit na lehátko.

Délka procedury: 60 min.

Inlight kompletní tělová péče o tělo a duši s cedrovým dřevem

Relaxační a antistresová masáž s použitím kosmetických přípravků značky Inlight přináší nadstandardní úlevu a relaxaci pro vaši pokožku. Masáž se zaměřuje především na efekt uvolnění těla, ale i vaší mysli skrze kvalitní kosmetiku v kombinaci s použitím masérských nástrojů z cedrového dřeva. Kompletní tělová péče může probíhat jak v relaxačním, tak intenzivnějším duchu, kdy vám masér pomůže promasírovat i problémová místa vašeho těla.

Délka procedury: 100 min.

Aromaterapeutická masáž s drahými kameny

Spojením drahých kamenů dle vašeho znamená zvěrokruhu a vhodného éterického oleje prohloubíme vaší relaxační masáž o další stupeň. Masáž probíhá obdobně jako relaxační olejová masáž s přidáním vámi vybraného éterického oleje do aromalampy. Éterické oleje mají různé vlastnosti od uklidňujících, uvolňujících či energetických.

 • Zklidňující: Heřmánkový, levandulový a pelargonie
 • Dekongestivní (uvolňující): eukalyptový, borovicový a tea tree olej
 • Energizující: rozmarýnový olej
 • Povzbuzující: Ylang-ylang, šalvěj, růžový a neroli

Délka procedury: 90 min.

Kontraindikace (kdy nejít na masáž):

 • infekční onemocnění, horečka
 •  velmi vysoký nebo nízký krevní tlak
 •  místní infekce nebo zánět
 •  při poranění, těsně po operaci, nehodě, úrazu
 •  nádorová onemocnění
 •  epilepsie
 •  lupénka
Video z masáže v OliOla
Video z masáže v OliOla