Masáže

Kosmetika, kterou používáme, obsahuje certifikované organické a Fair trade ingredience a je bez parabenů, ropy a ropných derivátů.
Všechny přípravky používané v našem salónu jsou netestované na zvířatech. Upřednostňujeme recyklované, udržitelné a biologicky odbouratelné obaly.

INLIGHT - PURE FIJI - FLORIHANA

Masáž je stará metoda využívaná k uvolnění, rehabilitaci a regeneraci těla i ducha.
Masáže jsou většinou vnímány jako příjemná forma uvolnění. Příjemné a léčivé hmaty masérky navozují pozitivní myšlení a odplavují následky stresových situací a dnes je všeobecně známé, že stres je příčinou mnoha vážných nemocí. Zároveň podporují prokrvení tkání a vylučování toxických látek, které v dnešním znečištěném prostředí přijímáme stravou i vzduchem. Masáž působí pozitivně na lidský organismus, dodává mu energii. Ideální je, když masáž působí preventivně, a místo řešení konkrétního problému je spíše uvolňující relaxací.
Masáž dodá tělu energii i potřebnou relaxaci
Pracujeme se 100% bio kosmetikou Inlight, ve které se spojuje síla s účinností a energie té nejčistší přírody a s přírodní kosmetikou Pure Fiji. Ta získává ingredience do svých produktů z divoké přírody, nejsou tedy hnojené ani uměle zavlažované, a rostou ve svém přirozeném ekosystému. Esenciální oleje používáme bio certifikované Florihana.
Masáž
Kokosová vlna

Celotělová relaxační masáž teplými kokosovými měšci. Celotělový zábal v másle a kokosové drti, pomáhá zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici. Pomáhá při regeneraci sil a pozitivně ovlivňuje psychický stav organismu. Uvolnění svalů, prohřátí a výživa pokožky dělají z tohoto rituálu jednu z našich nejvyhledávanějších masáží. Po masáži si vypijete šálek čokolády s kokosovým mlékem.

Délka procedury: 60 min.

Masáž
Dětská jemná relaxační

Masáž je pro vaše děti relaxačním zážitkem. Pracujeme se 100% bio dětskými oleji. Masírujeme jemnými tahy záda, nohy, ruce, hlavu. Dítě je ve spodním prádle. Masáž provádí kosmetička-masérka Olga, která je pro svou empatii v salonu velmi oblíbená.

Dětská masáž je určena pro děti 6–12 let.

Délka procedury: 40 min.

Video z masáže v OliOla
Video z masáže v OliOla