Skip to main content

Řasy & Obočí

Prodlužování řas

Pokud hledáte způsob, jak zvýraznit své oči, nemusíte se trápit s líčením. Máme pro vás řešení - prodloužení řas. Tato procedura dokáže úžasně zvýraznit vaše oči a odstranit potřebu trávit čas líčením. Navíc, dokážeme vytvořit jak přirozeně vypadající řasy, které se s přehledem mohou směle mísit s vašimi přírodními řasami, tak i výraznější, avšak stále přirozeně vypadající řasy, které vám dodají odvahu a sebevědomí. Každý set řas děláme na míru - vzhledem k tvaru vašich očí, tvaru vašeho obličeje a vašim preferencím. Pro správnou údržbu a krásný vzhled doporučujeme chodit na doplnění každé 3 týdny.

Jak pečovat o prodloužené řasy?
Péče o řasy je velmi důležitá pro zachování krásného vzhledu a prodloužení výdrže řasového prodlužování. Pokud si necháte prodloužit řasy, je nutné dodržovat následující pokyny:
-Po aplikaci řas se vyhněte vodě, páře, sauně, soláriu, bazénu a dalším aktivitám, které by mohly narušit řasy. Tento zákaz platí 24 hodin po aplikaci řas.
-Každý den si řasy vyčistěte čistící pěnou za použití štětečku a to vždy ve směru růstu řas. Tuto péči byste měli dodržovat pravidelně.
-Pročesávejte řasy kartáčkem, aby se nestaly spletenými a nepoškozovaly se navzájem.
-Nepoužívejte olejové produkty v očním okolí, protože mohou ovlivnit lepidlo pro řasy a snížit jejich výdrž.
-Pokud máte umělé řasy, nepoužívejte na ně klasickou řasenku, protože syntetické řasy se mohou zničit a přírodní řasy se zatěžují. Doporučujeme používat pouze oční linky ve fixu, které se snadno odličují.

Na řasy nepoužívejte mastné produkty na olejové bázi, které by narušily spojení mezi vlastní a prodlouženou řasou. Odličování provádějte bezolejovými odličovacími přípravky. Inlight balzámy nejsou vhodné na používání v blízkosti řas, jejich mastnota může poškodit spojení mezi vlastní a syntetickou řasou.

Je důležité si uvědomit, že doplnění po jiných stylistkách nenabízíme, protože většinou se nedaří řasy správně doplnit a často se musí sundat. Nicméně, pokud máte již řasy od jiného stylisty a chcete přejít k nám, můžete se objednat na sundání řas, počkat minimálně 24 hodin na regeneraci řas a následně si u nás objednat nový set řas.

Lifting řas

Lifting řas je šetrný k vašim řasám a zároveň vám poskytne krásný a přirozený vzhled. Díky této proceduře můžete získat zvednuté a otevřené oči bez nutnosti aplikace řasenky. Jedná se o bezbolestnou metodu, která přirozeně zdůrazní vaše řasy a trvá až několik týdnů. Pokud toužíte po přirozeném vzhledu a chcete si ušetřit čas při líčení, naše služba "lifting řas" je tím pravým řešením pro vás.

Lifting řas je kosmetická procedura, při které se řasy pomocí speciální techniky natočí řasy směrem nahoru, čímž se opticky prodlouží a zvýrazní a pomocí séra se vyživí. Tento zvýrazňující efekt zůstává až 6-8 týdnů, než se řasy postupně vrátí do své původní polohy. Nedoporučujeme proceduru opakovat dříve než za 6 týdnů.

Po aplikaci liftingu řas by měla klientka dodržovat několik zásad péče. V prvních 24 hodinách by se měla vyhnout kontaktu s vodou, parou a potem, aby se zajistilo, že řasy pevně uschnou ve správné poloze. Dále by se měla vyhnout používání voděodolné řasenky, která by mohla poškodit natočené řasy, nebo i bezprostředně po aplikaci, kdy je doporučeno použít řasenku od Elleebana, která je dostatečně šetrná.

Laminace obočí

Pokud toužíte po hustém a výrazném obočí, ale příroda vám nedala tu správnou strukturu chloupků, máme pro vás řešení - laminaci obočí. Tuto moderní metodu používáme pro změnu směru chloupků a zkrocení neposedných zakroucených chloupků. Laminace obočí dokáže opticky zvětšit objem obočí a dodat mu větší výraz. Naše zkušená specialistka Terka se postará o to, aby výsledek byl přesně podle vašich představ. Při této službě můžeme zákaznicím nabídnout i možnost barvení obočí podle jejich přání. Důležitou součástí procedury je i použití séra, které dokáže vyživit chloupky do hloubky a dodat jim lesk. Výsledný efekt laminace obočí vydrží přibližně 6-8 týdnů a poté je možné si nechat proceduru opakovat.

Po laminaci obočí je nutné dodržovat správnou péči. V prvních 24 hodinách by mělo obočí zůstat suché a nejlépe byste se mu neměli příliš dotýkat. Obočí je možné dokreslovat, ale při odličování je nutné dávat pozor na drhnutí a krouživé pohyby, aby nedošlo k poškození laminovaných chloupků.

Laminace obočí

včetně úpravy a barvy
Časová náročnost:
90 min.

Lifting řas

včetně barvy
Časová náročnost:
90 min.

Prodlužování řas metodou řasa na řasu

Časová náročnost:
180 min.

Prodlužování řas Volume

Časová náročnost:
210 min.

Doplnění řas metodou řasa na řasu 

do 3 týdnů po aplikaci
Časová náročnost:
105 min.

Doplnění řas Volume

do 3 týdnů po aplikaci
Časová náročnost:
120 min.

Barvení a úprava obočí

Časová náročnost:
30 min.

Barvení řas

Časová náročnost:
20 min.

Odstranění řas

Přicházíte k nám od jiné stylistky? Nebo si přejete odpočinout si od prodloužených řas? Časová náročnost:
30 min.

Konzultace

Rádi Vám poskytneme bezplatnou konzultaci, která Vám pomůže rozhodnout se, jaký způsob ošetření řas bude pro Vás ten nejlepší.
Časová náročnost:
15 min.