Skip to main content

O OliOla

Krása nebo zdraví?
Nemusíte si vybírat!

Záleží nám nejen na pocitu krásy, ale na harmonii a zdraví.

V OliOla se snažíme o celostní relaxaci, jak těla, tak i duše.

Fotografie salónu >
Ve všech oblastech služeb, které nabízíme, pracujeme s nejčistšími a škodlivých chemických látek prostými přípravky, které jsou na trhu k dostání.

Naše filozofie

V péči o pleť máme dokonce 100% bio kosmetické přípravky anglické značky Inlight, které skvěle fungují.

V péči o vlasy používáme buď 100% přírodní barvy, které ale nedokážou vlasy zesvětlit, nebo barvy tzv. zelené chemie zn. Oway a Original Mineral, které neobsahují nejškodlivější sloučeniny běžně zastoupené u ostatní značek, ale naopak výtažky z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin.

Stejné je to s manikúrou a pedikúrou, nehty lakujeme laky SpaRitual, které neobsahují třináct škodlivých látek oproti běžným lakům a navíc jsou prodyšné, takže nehty mohou dýchat a vstřebávat prospěšné látky z krémů nebo pečujících olejů.

Original Mineral

Přivezli jsme pro vás australskou vlasovou profesionální péči Original Mineral.
Prvním krokem k oslnivé, bujné kštici by mělo být omezení chemické zátěže, o což v OliOla dlouhodobě usilujeme.
Kadeřnické služby tak nyní rozšiřujeme o kompletní péči o vlasy s novou přírodní značkou barev a stylingu Original Minerals. O & M CØR.color je nastupující generací profesionální barvy na vlasy bez amoniaku, PPD a resorcinolu a splňuje požadavek na co nejčistší barvy na vlasy na světě tím, že eliminuje nežádoucí, zdraví škodlivé chemikálie.

Po letech výzkumu a testování v salonu představuje CØR.color exkluzivní technologii Molecular Blend Technology (MBT) – obrovský krok kupředu ve vlasovém průmyslu.
Tento revoluční barvicí systém ideálně spojí pigmenty, což jim umožňuje efektivněji se rozvíjet, poskytuje prvotřídní krytí a minimalizuje riziko podráždění pokožky hlavy.
Společnost O & M jako jedna z prvních firem zabývajících se barvením vlasů nabízí uvědomělým zákazníkům a kadeřníkům přípravky nezatížené chemií – přírodní a vysoce efektivní produkty. CØR.color je odpovědí na celosvětový problém rostoucí chemické citlivosti.

Náš OliOla tým

Napsali o nás